Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, József Attila lakótelep, Üllői út, 4. emelet

+ 12 kép 1/15
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 498 333 Ft/m2
2 szoba
60 m²
4. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 153
Kecskés Hajnalka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó kiváló adottságú lakás Budapest IX. kerületében, az Üllői úton

Budapest egyik dinamikusan fejlődő részén, a IX. kerületben, az Üllői úton kínálunk megvételre egy 60 m²-es, jó állapotú, téglaépítésű lakást.

Az ingatlan egy rendezett, folyamatosan karbantartott társasház 4. emeletén helyezkedik el, amely modern, tágas lifttel könnyedén megközelíthető. A zárt, kamerarendszerrel felszerelt lépcsőházból függőfolyosón keresztül jutunk a lakás bejáratához.

A lakás praktikus elosztású: az előszobából egy tágas hall nyílik, ahonnan külön megközelíthető a konyha és a nappali. A hallból egy kisebb közlekedő vezet a kádas fürdőszobához és a külön helyiségben kialakított WC-hez. A nappaliból egy kisebb szoba nyílik, amelyből a fürdőszoba is elérhető. A hallban beépített gardrób biztosít kényelmes tárolási lehetőséget, míg a konyhából egy praktikus kamra nyílik.

A lakás világos, Északkeleti tájolású, utcai nézetű, nagy méretű, redőnnyel felszerelt műanyag nyílászárókkal. Emellett a Délnyugati oldal felé egy parkosított, gondozott belső udvarra is kilátás nyílik. A nappaliból elérhető erkélyről nemcsak az Üllői út nyüzsgése, hanem a szépen felújított Ludovika Campus látványa is élvezhető.

A komfortérzetről házközponti fűtés, valamint hűtő-fűtő klíma gondoskodik, amely gazdaságos fenntartást tesz lehetővé.

A társasház pénzügyi helyzete stabil, folyamatos felújítások biztosítják az épület jó állapotát. Kiemelendő, hogy a földszinti helyiségeket a Nemzeti Közszolgálati Egyetem bérli, amely rendszeres bevételt biztosít a ház számára.

Az elhelyezkedés kiváló: a közelben megtalálható a Semmelweis Egyetem, valamint több kórház és klinika, ami különösen vonzóvá teszi az ingatlant befektetők számára is, akár bérbeadás céljára. A környéken számos kikapcsolódási lehetőség adott, mint például a Füvészkert, a Magyar Természettudományi Múzeum, a Groupama Aréna, valamint az MVM Dome.

A közlekedés kiváló: a közeli Nagyvárad tér fontos csomópont, ahol elérhető az M3-as metró, valamint több villamos- és buszjárat, így a város bármely pontja gyorsan megközelíthető.

Az ingatlan ideális választás mind saját otthonnak, mind befektetésnek, hiszen az egyetemek, egészségügyi intézmények és kiemelt közlekedési kapcsolatok közelsége folyamatos bérlői keresletet biztosít.
ID:394559

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
József Attila lakótelep m² ár
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1498 e Ft
1500 e Ft 0%
1676 e Ft 11%
1690 e Ft 11%
Ennek az ára
József Attila lakótelep átlagár
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.9 M Ft m Ft
69.4 m Ft -30%
88.9 m Ft -1%
88.7 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, József Attila lakótelep, Üllői út, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

225.943 M Ft
3 + 1 szoba
114 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

50 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.159 M Ft
4 + 1 szoba
147 m²
XIX. kerület, Kispest, Lehel utca 27
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

74.8 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

585.6 M Ft
7 szoba
445 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

90 M Ft
2 szoba
55 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

78.8 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút 20
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

75 M Ft
202 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

55 M Ft