Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Liliom utca, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
186 000 000 Ft186 M Ft 1 240 000 Ft/m2
4 szoba
150 m²
3. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Tóth Krisztina
Duna House - Ferenc tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Keresi azt a ritka pillanatot az ingatlanpiacon, amikor egy prémium méretű, stílusosan felújított ingatlant még vonzó négyzetméteráron csíphet el?

Eladó a IX. kerület pezsgő központjában, a Liliom utcában ez a 151 m²-es, 5 szobás, erkélyes saroklakás. Az ingatlan nemcsak tágas otthonként, de az adottságai és a lokáció fejlesztései miatt (Mester utca rehabilitáció) kiemelkedő üzleti befektetésként is funkcionál.

Ingatlan Adatlap és Paraméterek:

Méret: 151 m² (hatalmas, világos terek)
Szobák száma: 4 szoba
Elhelyezkedés: Legfelső szinti saroklakás (intimitás és fényár)
Erkély: Van (saját privát szféra)
Fürdőszobák: 2 db (2 éve teljeskörűen, stílusosan felújítva)
Belmagasság: 3,8 méter (klasszikus polgári térérzet)
Nyílászárók: 9 db utcai fronti ablak fából készült, három rétegű hangszigetelt üvegezéssel (csend és energiahatékonyság).

Műszaki és Esztétikai Állapot:

Az ingatlan kész termék, nem igényel azonnali beruházást:
10 éve történt generál: Teljes elektromos- és vízhálózat csere, új fűtésrendszer kiépítése.
2 éve történt frissítés: A konyha és a két fürdőszoba teljesen megújult, modern dizájnnal.
Fűtés/Hűtés: Központi fűtésrendszer, a konyhában és a fürdőszobákban padlófűtéssel kiegészítve. A nyári komfortot légkondicionálók biztosítják.
Burkolat: Minőségi parketta.

Befektetői Szemmel:

Kiváló bekerülési ár: A ~1,23 M ft/m²-es ár ezen a környéken, ilyen minőségnél rendkívül versenyképes.
Potenciál: A lakás korábban Airbnb-re volt optimalizálva, így a turisztikai célú hasznosítás infrastruktúrája adott.
Értéknövekedés: A Mester utca idén induló teljes felújítása és a társasház megkezdett rendbetétele garantálja a jövőbeni felértékelődést.
Fontos tudnivaló: A házban nincs lift.

Ez a lakás tökéletes választás azoknak, akik a modern kényelem és a történelmi báj ötvözetét keresik, racionális árazás mellett.

Megtekintéssel kapcsolatban várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ferencváros m² ár
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1240 e Ft
1623 e Ft 24%
1577 e Ft 21%
1757 e Ft 29%
Ennek az ára
Ferencváros átlagár
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
186 M Ft m Ft
188.4 m Ft 1%
165.8 m Ft -12%
183.6 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Liliom utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

120 M Ft
2 szoba
57 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

225.943 M Ft
3 + 1 szoba
114 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

585.6 M Ft
7 szoba
445 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

97.007 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

218 M Ft
3 szoba
111 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás