Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 783 929 Ft/m2
2 szoba
56 m²
4. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Filyó Rita
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

IX. KER. SZÍVÉBEN, MODERN, FRISS PRÉMIUM LAKÁS!
Budapesten, a IX. kerület Rehabilitációs részén, a Mester utca és Bokréta utca sarkán eladó egy 56 nm-es prémium, frissen és teljes körűen felújított, gépesített és bútorozott, kulcsrakész 2 szobás + gardrób szobás prémium lakás.

A ház:
Egy szépen karbantartott társasház, két sarokra a körúttól, a Duna parttól és pár lépésre a Ferenc tértől ahol egy park, futópálya, kondipark várja használóit és a megpihenni vágyókat, számtalan kávézó, étterem, pékség környezetében. A házban nemrég felújított lift segíti a közlekedést.

A lakás:
A lakásban augusztus végén kezdődtek a munkálatok, a teljes víz és elektromos hálózat cseréje, a helyiségek kialakítása, burkolás, villanyszerelés, vízszerelés. A munkálatok befejezése után kapja mega végleges képet, teljesen gépesítve, bútorozva. A lakás végleges kialakítása után egy amerikai konyhás nappali, egy nagy hálószoba melyből átjárás egy gardrób szobán keresztűl a fürdőszobába képet kapjuk melyíekhez még tartozik egy külön, vendég wc is az előszobában.

A jelenlegi képek az elmúlt 2 év 6 db lakásának az elkészült, referencia képei, de nemsokára elkészülnek a végleges arculattal és felszereléssel megegyező látványtervek.

A lakás várható átadása 2025 december.
Keressen bizalommal további kérdéseivel!
Filyó Rita 06706149604

Referencia szám: LK080055

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1784 e Ft
1676 e Ft -6%
1690 e Ft -6%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.9 M Ft m Ft
88.9 m Ft -12%
88.7 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

53.9 M Ft
2 szoba
51 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.88 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

123.982 M Ft
2 szoba
71 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

225.943 M Ft
3 + 1 szoba
114 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65 M Ft
3 szoba
56 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

74 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

120 M Ft
2 szoba
57 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

84.49 M Ft
3 szoba
65 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

300 M Ft
3 szoba
105 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

126.9 M Ft
3 szoba
61 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

299 M Ft
4 szoba
273 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
85 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

119.917 M Ft
2 szoba
71 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

102.162 M Ft