BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 332 000 Ft/m2
4 szoba
75 m²
1. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kivételes lehetőség a IX. kerület szívében 75 m²-es, átalakítható lakás rendezett házban!

Eladásra kínálunk egy 75 m²-es, első emeleti lakást a Ferencváros legjobb részén, egy gyönyörű, karbantartott társasházban. Az ingatlan különlegessége, hogy két külön helyrajzi számon szerepel, így akár két önálló lakásként is hasznosítható tökéletes befektetési célra, vagy első lakásként egy fiatal párnak vagy családnak.

A lakás jelenlegi elrendezése:

Három kényelmes méretű szoba, egy félszoba, fürdőszoba, kamra, két különálló wc, konyha.

Világos, barátságos terek jellemzik.

A lakás sokrétűen alakítható: könnyedén kialakítható belőle két külön bejáratú lakás, vagy akár egy nagyvonalú, tágas otthon is.

Lokáció szempontjából páratlan: közel a belváros lüktető életéhez, mégis csendes, élhető környezetben. Tömegközlekedés, egyetemek, boltok, éttermek, parkok mind könnyen elérhetők.

Ne hagyja ki ezt a lehetőséget ritkán adódik ilyen adottságú ingatlan ilyen helyen!

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal. Hitel ügyintézés garantáltan a legjobb feltételekkel és a leggyorsabban. Eladás és vétel teljes körű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés, megbízható ügyvédi háttér biztosítása.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: LK087163

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1332 e Ft
1673 e Ft 20%
1738 e Ft 23%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.9 M Ft m Ft
192.1 m Ft 48%
186.1 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

117.207 M Ft
2 szoba
65 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

62 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.7 M Ft
2 szoba
50 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

90 M Ft
2 szoba
55 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

574.4 M Ft
7 szoba
445 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

119.917 M Ft
2 szoba
71 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Gogol utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
85 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

150 M Ft
3 szoba
197 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba