Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, földszint

+ 9 kép 1/12
51 000 000 Ft51 M Ft 1 645 161 Ft/m2
2 szoba
31 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Takácsné Domján Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Üzlethelységként üzemeltetett lakás eladó a Haller utcában!

Budapest 9. kerületében a Haller utcában korábban cukrászdaként működő, utcáról nyíló, a tulajdoni lapon lakásként nyilván tartott üzlethelység eladó vagy kiadó.

Az ingatlan két belső szinttel rendelkezik, az első szinten található egy tágas ügyfél tér és a vizes blokk WC-vel és zuhanyzóval, valamint kialakított mosogatóval. Az emeletre az ügyfél térből vezet lépcső.

Az ingatlan kéménnyel rendelkezik, ami lehetővé teszi élelmiszeripari sütő gépek üzemeltetését.

A hűtés-fűtés klímával van megoldva, a melegvíz ellátásról tároló üzemű bojler gondoskodik.

Az ingatlan per- és tehermentes, azonnal birtokba vehető.

A környék kiváló közlekedéssel rendelkezik és rendkívül forgalmas, ezért üzleti célra kiváló lehetőség.
Hitellel vásárlás esetén bankfüggetlen és DÍJMENTES hiteltanácsadó közreműködését biztosítjuk, aki a teljes folyamaton végigkíséri Önt.
Az adásvétel biztonságos és gördülékeny bonyolítása érdekében tapasztalt ingatlan szakjogászaink szolgáltatását is ajánlom.

Referencia szám: LK074200

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1645 e Ft
1563 e Ft -5%
1690 e Ft 3%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
51 M Ft m Ft
215 m Ft 76%
88.7 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.97 M Ft
1 szoba
34 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.159 M Ft
4 + 1 szoba
147 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

90 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
45 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

225.943 M Ft
3 + 1 szoba
114 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

109.383 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

80.22 M Ft
1 szoba
38 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

90.405 M Ft
2 szoba
40 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.849 M Ft
1 szoba
37 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.545 M Ft
2 szoba
45 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

78.8 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás