City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, Zöldre néző, Főúton, Lajos utca, 2. emelet

+ 15 kép 1/18
54 900 000 Ft54.9 M Ft 1 893 103 Ft/m2
1 szoba
29 m²
2. emelet
építés éve:1941

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 682
Fekete Krisztina
Balla Ingatlan - XIV. kerület

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Erkélyes garzon lakás, Budai hegyekre panorámával és naplementével.

Kiváló közlekedésnél, a Margitsziget tőszomszédságában, az Amfiteátrum közelében, az Óbudai Egyetemtől karnyújtásnyira,
Eladó egy erkélyes, 2. emeleti otthon.

Környezet, közlekedés:
- Bécsi úti "Fonódó" villamosok pár percre,
- 9-es buszmegálló szintén,
- HÉV megálló 3 percre,
- éttermek, bárok, kávézók, Daubner Cukrászda,
- egyetem közeli.

Lakás egyéb paraméterei:
- liftes téglaházban,
- hőközponttal az épületben, távfűtéssel,
- naplementére néző erkéllyel,
- utcai fekvéssel,
- fa nyílászárókkal,
- mini főzőfülkével.

Személyes megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal rugalmasan.

Bővebb információért és vagy egy személyes megtekintés végett keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 06.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1893 e Ft
1903 e Ft 1%
1707 e Ft -11%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
54.9 M Ft m Ft
65.9 m Ft 17%
59.6 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Zöldre néző, Főúton, Lajos utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
III. kerület, Táborhegy, Farkastorki út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

205 M Ft
3 szoba
127 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

164.9 M Ft
3 szoba
140 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
5 + 1 szoba
177 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

269 M Ft
3 szoba
133 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

285.75 M Ft
4 szoba
141 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

359 M Ft
6 szoba
200 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület