Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, 1. emelet

+ 16 kép 1/19
279 900 000 Ft279.9 M Ft 2 153 077 Ft/m2
5 szoba
130 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 932
Ágoston Bernadett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

*** ELADÓ KERTKAPCSOLATOS, PANORÁMÁS IKERHÁZAK ÜRÖMHEGYEN ***

Megvételre kínálunk 4 db,új építésű, belső két szintes, nappali + 4 hálós, saját, 100 m2-es kerttel és a Hármashatár-hegyre néző lenyűgöző panorámával rendelkező ikerházakat.

Az ingatlanok lakóegységenként 111 m2-es lakótérrel és hozzá tartozó 21 m2-es terasszal és 12 nm erkéllyel rendelkeznek.

Elrendezés:
- amerikai konyhás nappali
- 4 hálószoba
- fürdőszoba
- 2 előtér
- erkély
- terasz

Minden lakás prémium műszaki tartalommal bír:

- H tarifás, hőszivattyús, energiatakarékos hűtés - fűtés
- Okos otthon előkészítés
- Klíma és biztonságvédelmi rendszer előkészítés
- 3 rétegű üvegezés, minőségi nyílászárók
- Elektromos zsaluzia (nappali) és redőnyök
- Kiváló hőszigetelés (15 cm), modern technológia

Minden lakás saját fűtött padlózatú 20 m2-es garázzsal rendelkezik, melynek ára 10 millió Ft, a vételár részét nem képezi, kötelezően megvásárolandó.

Az ingatlanok mindegyike 1/1-es, per- és tehermentes tulajdoni lappal rendelkezik, a beruházó saját tőkéből építkezik.

A megadott hirdetési ár a komplett, kulcsrakész házra vonatkozik, 20% előleggel szerződhető.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, rugalmasan mutatjuk a hét bármely napján.
Teljeskörű hitelügyintézésben is segítéget nyújtunk!

Átadás: 2026. tavasza

Hivatkozás: M315430

Referencia szám: M315430

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
2153 e Ft
1776 e Ft -21%
1600 e Ft -35%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
279.9 M Ft m Ft
281.5 m Ft 1%
241.1 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 szoba
202 m²
III. kerület, Táborhegy, Farkastorki út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

205 M Ft
3 szoba
127 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
29 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

146.846 M Ft
3 szoba
76 m²
III. kerület, Testvérhegy, Kisdomb utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

200 M Ft
3 szoba
138 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

269 M Ft
3 szoba
102 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

359 M Ft
6 szoba
200 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
III. kerület, Testvérhegy, Kisdomb utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 + 1 szoba
169 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
25 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Havanna utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
3 szoba
72 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

329 M Ft
6 szoba
220 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

164.9 M Ft
3 szoba