Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, 9. emelet

+ 18 kép 1/21
94 900 000 Ft94.9 M Ft 1 375 362 Ft/m2
3 szoba
69 m²
9. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 9. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 727
Schrammer Katalin
Pesti-Budai Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

3.kerület, Lajos utcában, szigetelt épületben kínáljuk ezt a 9.emeleti 69 nm-es,elegáns, nappali + 2 hálószobás lakást sok extrával. A teljes körű felújításnak köszönhetően egy stílusos és praktikus otthonban élhet, egy utcányira a Duna parttól, sétautak és kerékpárutak közelében.
A lakás jellemzői: A felújítás során átszabták a tereket, így tudtak kialakítani egy színvonalas konyhát és egy kényelmes étkezőt. Modern burkolatok és gyönyörű faanyagok jellemzők, így a lakás stílusos és igényes megjelenésű.
Nappalijában kényelmesen elfér egy nagyobb méretű ülőgarnitúra asztallal,TV szekrénnyel, növényekkel és kisebb bútorokkal.
A közlekedőből nyílnak a légkondícionált hálószobák, amelyekben nagyobb franciaágynak van helyük és van tárolószekrény bőségesen. A közlekedőben pedig gardróbszekrénynek is jutott hely.
A lakás nyugati tájolású ablakaiból csodálatos kilátás nyílik a környékre, a kiscelli erdőre, hegyvidékre.
Praktikus megoldások: A fürdőszoba teljesen átalakult, mérete és berendezése megváltozott. Van egy épített zuhanykabin, kényelmes mosdó és tárolóhelyek (WC itt), amelyek megkönnyítik a mindennapi életet. A lakás fenntartása nagyon gazdaságos, a távfűtés egyedi mérői és a külön vízórák lehetővé teszik a pontos elszámolást.

A ház jellemzői: A ház szigetelési programban vett részt, újak a nyílászárók, a folyosók burkolatai, a postaládák, és a lift is korszerűsítésen esett át. Csendes, tiszta, nyugodt lakóközösség, remek közös képviselet, jó szomszédság.
A környék jellemzői: Óbuda szívében, minden fontos szolgáltatás a közelben található (GOBUDA MALL, Stop Shop, Kolosy tér és Flórián tér a közelben)
Közlekedés: A tömegközlekedési lehetőségek kiválóak, így könnyedén eljuthat a város bármely pontjára (17-es,19-es,47-es villamos, 9-es autóbusz, HÉV pár percen belül)
Duna-part közelsége: A Duna-part mindössze 200 méterre található, ami remek lehetőséget kínál a sétákra és a sportolásra. Az ingatlan irányára 94,9 millió Ft.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1375 e Ft
1858 e Ft 26%
1706 e Ft 19%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.9 M Ft m Ft
150 m Ft 37%
131.3 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 9. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Táborhegy, Farkastorki út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

205 M Ft
3 szoba
127 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

98.175 M Ft
2 szoba
55 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

166.9 M Ft
4 szoba
119 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

329 M Ft
6 szoba
220 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

146.846 M Ft
3 szoba
76 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

359 M Ft
6 szoba
200 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület, Filatorigát, Fehéregyházi út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

135.143 M Ft
3 szoba
74 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca