Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, földszint

+ 11 kép 1/14
189 000 000 Ft189 M Ft 2 661 972 Ft/m2
3 szoba
71 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Egy csipetnyi természet a hegyoldalban

Eladó egy páratlan adottságú, kertkapcsolatos lakás a II. kerület szívében, az Apáthy-szikla közvetlen szomszédságában. Ez az ingatlan igazi ritkaság: azoknak kínálunk lehetőséget, akik a sablonos megoldások helyett egy saját ízlésre formálható, intim menedéket keresnek a budai hegyek ölelésében. Itt a kristálytiszta levegő és a madárcsicsergős reggelek nem csupán ígéretek, hanem a mindennapi élet természetes díszletei.

Belső elrendezés és szabadságérzet
Az ingatlan elosztása rendkívül funkcionális: a két különnyíló hálószoba és a napfényes nappali mellett egy konyha, egy fürdőszoba és egy praktikus kamra biztosítja a kényelmet. A lakás igazi különlegessége a határok elmosódása kint és bent között: több helyiségből is közvetlen kijárás nyílik a kertbe, így a természet szinte beáramlik a belső terekbe.

Békebeli karakter és modern potenciál
A lakás hordozza a budai hegyvidék klasszikus, békebeli nyugalmát. A hegyoldali elhelyezkedésnek köszönhetően a félszuterén szobák nyáron természetes hűvössel ajándékozzák meg az itt lakókat, télen pedig rendkívül energiatakarékos, meghitt kuckó-élményt nyújtanak. Az enteriőr egy izgalmas tiszta lap, amely csak arra vár, hogy az új tulajdonos kreativitása megtöltse modern tartalommal.

Privát oázis saját medencével
A lakáshoz tartozó elszeparált kertrész igazi ékszerdoboz, amely csak egy kis gondoskodásra vágyik, hogy újra teljes pompájában tündököljön. A kertben található saját medence a nyári hónapok fénypontja: képzelje el a privát strandélményt, ahol a szomszédoktól zavartalanul, saját teraszán élvezheti a pihenést egy fárasztó nap után.

Exkluzív nyugalom a természet kapujában
Az ingatlan egy patinás, csendes, meredekebb utcában fekszik. Az Apáthy-szikla és a legszebb budai túraútvonalak karnyújtásnyira vannak. Olyan látnokokat várunk, akik értékelik az autentikus budai életérzést, és látják a felbecsülhetetlen értéket egy saját kerttel és medencével rendelkező hegyi otthonban.

Irányár: 189.000.000 Ft
A hirdetésben szereplő képek között digitálisan módosított (AI) fotók is találhatók.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 189000000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK015676-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2662 e Ft
2039 e Ft -31%
1694 e Ft -57%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
189 M Ft m Ft
175.5 m Ft -8%
132.3 m Ft -43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88.77 M Ft
1 szoba
44 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89 M Ft
3 szoba
77 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

559.9 M Ft
4 szoba
169 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

270.4 M Ft
3 szoba
73 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

106.94 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Gogol utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
85 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

395.043 M Ft
3 szoba
220 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.79 M Ft
2 szoba
53 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

395.043 M Ft
2 szoba
221 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

987.608 M Ft
6 szoba
370 m²
I. kerület
Eladó téglalakás