Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 1. emelet

72 000 000 Ft72 M Ft 2 181 818 Ft/m2
1 szoba
33 m²
1. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Ábrahám Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A II. kerület egyik közkedvelt utcájában, a Fényes Elek utcában kínálunk megvételre egy tulajdoni lap szerint 33, a valóságban 35 m²-es, praktikus kialakítású stúdiólakást.

A lakás jó állapotú, minden négyzetmétere jól kihasznált, így ideális választás lehet egyedülállóknak, fiatal pároknak vagy akár befektetés céljára is. A praktikus elrendezésnek köszönhetően minden funkciónak megvan a maga helye, otthonos és kényelmes életteret biztosítva a mindennapokban.

A környék infrastruktúrája kiváló: boltok, kávézók, tömegközlekedés és a belváros közelsége mind hozzájárulnak a kényelmes városi élethez.

Ha egy szerethető, jó elosztású lakást keres Budapest egyik legjobb lokációjában, ezt az ingatlant érdemes megnézni!

Keressen bizalommal további információért vagy megtekintésért!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK053021

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2182 e Ft
1957 e Ft -11%
1707 e Ft -28%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
72 M Ft m Ft
75.9 m Ft 5%
59.6 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

329 M Ft
4 + 1 szoba
153 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

168.9 M Ft
5 szoba
130 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

567.334 M Ft
5 szoba
287 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

576.351 M Ft
5 szoba
280 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

700 M Ft
4 szoba
236 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
63 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

84 M Ft
3 szoba
71 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

80 M Ft
2 szoba
61 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

396.737 M Ft
2 szoba
221 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

72.9 M Ft
1 szoba
38 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

396.737 M Ft
3 szoba
220 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
66 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület