Avico Greentop

Eladó panellakás
Budapest, X. kerület, félemelet

+ 15 kép 1/18
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 298 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
félemelet
építés éve:1982

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: félemelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Antal-Bacso Emese
Otthon Centrum Gilice tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Kőbánya egyik legélhetőbb, zöldövezeti részén, a Lenfonó utcában kínálunk megvételre egy ízlésesen felújított, 50 m²-es, 2 szobás, erkélyes lakást.

A magasföldszinti ingatlan ideális választás lehet első lakásnak, fiatal pároknak vagy akár befektetésnek is – csak költözni kell!

A lakás főbb jellemzői:
- 50 m²-es praktikus elosztás
- 2 világos szoba
- 2,6 m²-es erkély
- Nyugati tájolás – napfényes terek
- Klímával felszerelt
- Műanyag nyílászárók redőnnyel
- Külön WC
- Alacsony közös költség

A felújítás során a lakás műszakilag és esztétikailag is megújult. A modern konyhában új, Whirlpool gépekkel felszerelt konyhabútor kapott helyet, ráadásul padlófűtéssel növelték a komfortérzetet.

A társasház rendezett és folyamatosan karbantartott:
- panelprogramos épület
- liftes ház
- kulturált lépcsőház
- kiváló közös képviselet
- nyugodt, barátságos lakóközösség

A környék egyik legnagyobb előnye a rengeteg zöldfelület:
A közeli Bányató park és az Újhegyi sétány tökéletes kikapcsolódási lehetőséget kínál sétához, futáshoz vagy családi programokhoz.

Minden elérhető pár percen belül:
Lidl, boltok, iskola, óvoda, egészségügyi ellátás és egyéb szolgáltatások.

Közlekedése kiváló:
Több buszjárat közlekedik a közelben, az M3-as metró gyorsan elérhető, így a belváros is könnyedén megközelíthető.

Az ingatlan remek választás mind saját célra, mind hosszú távú befektetésnek.

Hívjon bizalommal, a lakás rugalmasan megtekinthető a hét bármely napján!
Teljes körű, bankfüggetlen hitelügyintézésben is segítünk, CSOK Plusz és Otthon Start Program támogatással.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1298 e Ft
1271 e Ft -2%
1279 e Ft -1%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
60.3 m Ft -8%
71.5 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

89.99 M Ft
3 szoba
71 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

143.64 M Ft
4 szoba
105 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

164.99 M Ft
5 szoba
120 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

71.9 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
48 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

159.9 M Ft
3 szoba
92 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

27.9 M Ft
1 szoba
18 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
XX. kerület, Helsinki utca
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

50 M Ft
2 szoba