River Life

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
149 000 000 Ft149 M Ft 1 505 051 Ft/m2
4 szoba
99 m²
1. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Cozma Krisztina
Duna House Óbuda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ CSALÁDI OTTHON A II. KERÜLETBEN PASARÉTEN - 1,5M FT/NM ÁRON

Budapest II. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Mammut és a Széll Kálmán tér közvetlen közelében kínálunk megvételre egy első emeleti, világos, kiváló elosztású lakást, amely ideális választás családok számára.
Ez az a ritka kombináció, amit sokan keresnek:
gyors elérhetőség a belvárosba mégis csendes, élhető otthoni környezet.

CSALÁDI ÉLETTÉR, AMI VALÓBAN MŰKÖDIK
- 4 külön nyíló szoba minden családtagnak saját tér
- Külön konyha és étkező valódi közös tér
- Háztartási helyiség praktikus mindennapok
- Fürdőszoba káddal és zuhanyzóval
- Külön WC
- Előtér
- Erkély

NYUGALOM A VÁROS KÖZEPÉN
- Csendes, rendezett, liftes társasház
- Emeletenként csak 3 lakás
- Belső kertre és utcára néző terek
- Zöld, nyugodt udvar

MŰSZAKI HÁTTÉR STABIL ALAPOK
- 10 cm külső hőszigetelés
- Dupla ablakok kiváló hangszigetelés
- Központi fűtés

CSALÁDOKNAK VALÓDI ÉRTÉKET ADÓ EXTRÁK
- Belső udvari autóbeálló a vételár része
- Saját, kb. 10 m²-es pincehelyiség - Tárolás könnyen megoldott (babakocsi, bicikli, szezonális dolgok)

FENNTARTÁS
- 55.000 Ft/hó (víz, fűtés, szemétszállítás, takarítás)
- Villany egyedi fogyasztás alapján
- Tervezhető, átlátható havi költségek

LOKÁCIÓ AMI A MINDENNAPOKAT KÖNNYŰVÉ TESZI
- Mammut, Széll Kálmán tér pár perc
- Iskolák, óvodák a közelben
- Boltok, szolgáltatások, éttermek sétatávolságban
- Kiváló közlekedés
- Minden elérhető, ami egy család mindennapi életéhez szükséges.

MIÉRT EZ AZ OTTHON?
- Ritka, jól használható családi méret Budán
- Központi elhelyezkedés, mégis nyugodt környezet
- Első emelet kényelmes, értéktartó
- Parkolóval és pincével együtt kínált

Ez az ingatlan azoknak szól, akik nem szeretnének választani a városi élet és a nyugodt otthon között hanem mindkettőt egyszerre szeretnék. Az elrendezés átgondolt, jól szeparált, mégis egységes hosszú távon is kényelmes családi használatra. A lakás környezete ideális azoknak, akik nap végén valóban szeretnének kiszakadni a városi zajból. Megbízható, jól fenntartható rendszer, kiszámítható működéssel.

Megtekintés előzetes egyeztetés alapján.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Igényelje hitelét nálunk! Bank semleges és díjmentes pénzügyi tanácsadással és teljes körű ingyenes hitel előminősítéssel és ügyintézéssel állunk rendelkezésére abban az esetben is, ha nem nálunk vásárol.
A standard banki feltételeknél kedvezőbben, akár a saját bankjánál is, egyedi kedvezményekkel. CSOK, babaváró, bármilyen állami támogatás, vagy a 3%-os kedvezményes hitel érdekli? Hívjon bizalommal, mi képben vagyunk az összes lehetőséggel, hogy Ön a legkedvezőbbet kaphassa, ami elérhető!

Referencia szám: LK051450

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1505 e Ft
2181 e Ft 31%
1757 e Ft 14%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
149 M Ft m Ft
261.4 m Ft 43%
183.6 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

270.4 M Ft
3 szoba
73 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/b
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110 M Ft
2 szoba
44 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

85 M Ft
1 szoba
56 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

980.925 M Ft
6 szoba
370 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

561.089 M Ft
5 szoba
287 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

392.37 M Ft
2 szoba
221 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft