Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 1. emelet

+ 15 kép 1/18
109 900 000 Ft109.9 M Ft 1 744 444 Ft/m2
2 szoba
63 m²
1. emelet
építés éve:1972

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Molnár Ildikó
Duna House

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

További információért vagy megtekintés egyeztetéséért várom hívását.

Panorámás elegancia Szemlőhegyen – világos, erkélyes otthon kivételes környezetben

Budapest II. kerületének egyik legexkluzívabb, zöldövezeti részén, Szemlőhegyen, a Pusztaszeri út alsó szakaszán kínálunk megvételre egy 1. emeleti, 63 m²-es, erkélyes, jó állapotú lakást, amely tökéletes harmóniát teremt a nyugodt környezet és a városi elérhetőség között.

Ez az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik csendes, elegáns környezetben, mégis kiváló infrastruktúra mellett szeretnének élni.

A lakás jól átgondolt, kényelmes elosztású:
- 63 m² alapterület
- tágas hálószoba
- világos nappali, közvetlen kapcsolattal a 9 m²-es erkélyhez
- külön konyha étkezővel
- kamra
- fürdőszoba és külön WC

A lakás délkeleti tájolásának köszönhetően egész nap világos, a nappaliból nyíló erkélyről pedig kellemes, panorámás kilátás tárul elénk. A csendes környezet és a zöldövezeti elhelyezkedés valódi otthoni nyugalmat biztosít.

Műszaki tartalom:
- távfűtés
- klímaberendezés
- jó állapotú, karbantartott ingatlan
- lift nélküli, rendezett társasház

Az ingatlanhoz tartozik egy önálló GARÁZS amely kötelezően megvásárolandó (8.000.000 Ft).
Emellett a társasház udvarán további parkolási lehetőség is rendelkezésre áll.

A környék infrastruktúrája kiváló: boltok, szolgáltatások és tömegközlekedési lehetőségek rövid sétával elérhetők, miközben a természet közelsége folyamatosan érezhető.

Miért különleges?

Ez a lakás ideális választás azoknak, akik egy világos, panorámás, nyugodt otthont keresnek prémium budai környezetben, kompromisszumok nélkül.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, várom megtisztelő hívását a megtekintés egyeztetéséhez!
Érdeklődni: 06 30 606 2866
Ref.: LK069385

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1744 e Ft
1932 e Ft 10%
1675 e Ft -4%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
109.9 M Ft m Ft
116.3 m Ft 6%
88.4 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

559.9 M Ft
4 szoba
169 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.79 M Ft
2 szoba
53 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

395.043 M Ft
3 szoba
220 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

101.91 M Ft
2 szoba
50 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

329 M Ft
4 + 1 szoba
153 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

173.42 M Ft
3 szoba
91 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

106.94 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Gogol utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
85 m²
II. kerület, Víziváros, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

265 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88.77 M Ft
1 szoba
44 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89 M Ft
3 szoba
77 m²
XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

450 M Ft
4 szoba
138 m²