Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, földszint

+ 5 kép 1/8
335 450 000 Ft335.45 M Ft 2 942 544 Ft/m2
4 szoba
114 m²
földszint
építés éve:2028

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Mundrusz Krisztina
Duna House - Retek utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ LUXUS LAKÁSOK-KIVÁLÓ LOKÁCIÓ

II. kerület kiemelkedően jó lokációjában sétatávolságra a Mammuttól épül meg egy 8 lakásos exclusive liftes társasház.
A társasházi lakások prémium felszereltséggel lesznek átadva leendő tulajdonosainak:

- PRÉMIUM BURKOLATOK, AJTÓK, SZANITEREK magas árszintű parketta, hidegburkolat, ajtók, szaniterek
- HŐSZIVATTYÚ hőleadó felület: padlófűtés, hűtés mennyezethűtés
- ALU NYÍLÁSZÁRÓK
- MOTOROS REDŐNY/ZSALUZIA hálószobákban motoros távirányítós redőny, nappaliban motoros zsaluzia kiépítése
- OKOS OTTHON előkészítés, vezetékeléssel (árnyékolás, fűtés szabályzás, riasztó, világítás, kaputelefon, kamera, garázskapu vezérlés)
- KAMERARENDSZER központi kamera felügyeleti rendszer teljeskörű kiépítése
- KLÍMA előkészítés csőtelepítés
- ELEKTROMOS AUTÓ TÖLT Ő (egyfázisú) 220V komplett kiépítése

Pinceszinten teremgarázs és tároló helyiségek kerülnek kialakításra minden lakáshoz.
A földszinti lakások közvetlen kertkapcsolattal és teraszokkal, az emeleti lakások panorámát nyújtó erkélyekkel, a penthouse lakás tetőterasszal rendelkezik.

A lakásokhoz tartozó garázsbeállók és a tároló megvásárlása kötelező a vételáron felül.
Garázsbeálló: 15 millió forint/db.
Tároló (3,5 nm) : 6.300.000.- Ft.

TERVEZETT ÁTADÁS: 2028. NYÁR
Előzetes időpont egyeztetésre, vagy bővebb információért állok rendelkezésükre.
LAKÁS TÍPUSOK:

Fsz.1 : 104 nm nettó, Nappali+ 3 szoba+ 20 nm terasz +kizárólagos használatú kert  (2 db. kocsibeálló+3,5 nm tároló)
Fsz.2 : 104 nm nettó, Nappali+ 3 szoba+ 11 nm terasz +kizárólagos használatú kert   (2 db. kocsibeálló+3,5 nm tároló)

1.em. 3: 106 nm nettó, Nappali+3 szoba +8,4 nm erkély  (2 db. kocsibeálló+3,5 nm tároló)
1.em. 4: 105 nm nettó, Nappali+3 szoba+ 10 nm erkély   (2 db. kocsibeálló+3,5 nm tároló)

2.em. 5. 106 nm nettó, Nappali+3 szoba +8,4 erkély       (2 db. kocsibeálló+3,5 nm tároló)
2.em. 6. 105 nm nettó, Nappali+3 szoba+ 10 nm erkély  (2 db. kocsibeálló+3,5 nm tároló)

3.em. 7. 91 nm nettó, Nappali+ 3 szoba + 10,5 nm erkély  (2 db. kocsibeálló+3,7 nm tároló)
3.em. 8. 87 nm nettó, Nappali+ 2 szoba + 32 nm erkély     (3 db. kocsibeálló tartozik ehhez a lakáshoz!! +3,7 nm tároló)

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2943 e Ft
2181 e Ft -35%
1757 e Ft -67%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
335.45 M Ft m Ft
261.4 m Ft -28%
183.6 m Ft -83%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület, Víziváros, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

275 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

574.05 M Ft
5 szoba
280 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

450 M Ft
4 szoba
138 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

421.6 M Ft
5 szoba
138 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

700 M Ft
4 szoba
236 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

329 M Ft
4 + 1 szoba
153 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

395.153 M Ft
2 szoba
221 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca