Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, Pasarét, Szilágyi Erzsébet fasor, 3. emelet

+ 16 kép 1/19
89 500 000 Ft89.5 M Ft 2 182 927 Ft/m2
1 + 1 szoba
41 m²
3. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Nagy Krisztina
Duna House - DHP

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó felújított lakás a II. kerület zöldövezeti részén

Eladásra kínálunk egy csendes, energiatakarékos lakást Budapest egyik legkedveltebb és legzöldebb részén, közvetlenül a Körszálló szomszédságában, pár perc sétára a Mammut Bevásárlóközponttól és a Széll Kálmán tértől.

A helyszín egyszerre nyugodt és kiválóan megközelíthető, tömegközlekedéssel és autóval is könnyen elérhető a belváros bármely pontja.

A lakás jellemzői:

-Teljes körűen felújított, rendszeresen karbantartott. Frissen kapott egy tisztasági festést is.

-Frissen festett, azonnal költözhető állapot

- 3. emelet, lift van

-Duplakomfortos

-Belmagasság: 3 méternél alacsonyabb

-Házközponti fűtés hűtő-fűtő klímával kiegészítve

-Melegvíz: villanybojler

-Külön fürdő és WC

-Beépített, új A+ energiaosztályú gépekkel felszerelt konyha

-Tágas, világos nyitott terek, beépített gardrób

-A lakáshoz tartozik a teljes bútorzat is (Olasz bőrkanapé, beépített konyha, még a TV is)

Fenntartási költségek:

-Közös költség: 7 000 Ft/hó

Környék és elhelyezkedés:

A lakás frekventált, mégis nyugodt környezetben található.

Pár perc sétával elérhető a Mammut Bevásárlóközpont, a Millenáris Park, valamint a Széll Kálmán tér, ahol számos tömegközlekedési eszköz (metró, busz, villamos) biztosítja a gyors belvárosi kapcsolatot.

A közelben boltok, kávézók, éttermek, gyógyszertárak és egyéb szolgáltatások is megtalálhatók.

Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba vehető.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pasarét m² ár
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2183 e Ft
2153 e Ft -1%
1973 e Ft -11%
1690 e Ft -29%
Ennek az ára
Pasarét átlagár
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.5 M Ft m Ft
186.4 m Ft 52%
116.6 m Ft 23%
88.7 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Pasarét, Szilágyi Erzsébet fasor, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
2 szoba
47 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
66 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

395.703 M Ft
3 szoba
220 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

85 M Ft
1 szoba
56 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
II. kerület, Rózsadomb, Szemlőhegy
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

250 M Ft
4 szoba
142 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

450 M Ft
4 szoba
138 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

989.258 M Ft
6 szoba
370 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület