Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, Pálvölgy, Szépvölgyi út, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
228 500 000 Ft228.5 M Ft 2 077 273 Ft/m2
4 szoba
110 m²
2. emelet
építés éve:2008

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 230
Szabó Péter
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Közel a természethez és a belvároshoz egyaránt

- A város egyik legkeresettebb és legkiemeltebb részén
- Azonnal költözhető
- 2 garázshely
- 2 tároló
- 2 panorámás erkély
- Új házközponti fűtés
- magas minőségben felújított lakás
- új gépesített, épített konyha
- új kádas és épített zuhanyzós fürdőszobák

- Amerikai konyhás nappali
- 3 hálószoba
- 2 fürdőszoba
- 2 erkély

- 8 lakásos társasház, nagyon jó és összetartó lakóközösséggel

a szépvölgyi út legfelső, egyben legcsendesebb szakaszán.

A dél-délnyugati tájolásának köszönhetően, a lakás mindegyik pontja nagyon világos, az egyik terasz a nappaliból, a másik a master bedroom-ból nyílik.

A teljes vételár 2 garázshellyel és a 2 db tárolóval a mélygarázsban 256,5M Ft.

A teremgarázsból panoráma lift segítségével is megközelíthetjük a lakást.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2077 e Ft
2195 e Ft 5%
1738 e Ft -20%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
228.5 M Ft m Ft
274.3 m Ft 17%
186.1 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Pálvölgy, Szépvölgyi út, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

85 M Ft
1 szoba
56 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

395.703 M Ft
3 szoba
220 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

421.6 M Ft
5 szoba
138 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
II. kerület, Rózsadomb, Szemlőhegy
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

250 M Ft
4 szoba
142 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
II. kerület, Víziváros, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

275 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

751.836 M Ft
5 szoba
321 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba