City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 2. emelet

+ 13 kép 1/16
262 803 600 Ft262.804 M Ft 3 369 277 Ft/m2
3 szoba
78 m²
2. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 442
Heinrich Krisztina
Budapest XIII. kerület Pannónia utca 25 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PENTHOUSE LAKÁS II. KERÜLET EGYIK KEDVELT RÉSZÉN, ÚJÉPÍTÉS, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ 78 nm LAKÁS+137 NM TERASZ!!!
Utolsó elérhető Penthouse lakás eladó egy háromlakásos, exkluzív újépítésű társasházban!
A lakás jelenleg a beépített bútorokkal van berendezve, a többi bútor és kiegészítő lakberendezői programmal lett megtervezve!

Ez a különleges, második kerületi, Bauhaus stílusban újjászületett villaépület egy valódi kuriózum: a régi idők eleganciáját ötvözi a 21. század legmodernebb műszaki megoldásaival. A kínált Penthouse lakás a ház legfelső szintjén helyezkedik el, teljes privát szférát és kivételes panorámát biztosítva tulajdonosa számára.
Főbb jellemzők:
- 86 nm lakótér + 152 nm terasz
- 2 hálószoba, 2 fürdőszoba és egy külön vendégmosdó
- Tágas, amerikai konyhás nappali, egy gyönyörű terasszal meghosszabbítva.
Kizárólagos használatú előteret, opcionálisan akár le is lehet zárni, hisz ezt csak ennek a lakásnak a tulajdonosa használja.
Összesen 52 nm lakásszinti terasz közvetlen kapcsolattal a nappaliból és a hálószobából.
85 nm-es privát tetőterasz is tartozik az ingatlanhoz, örökpanorámával a budai hegyekre.
A tetőteraszon adott a lehetőség nyári konyha és grillező kiépítésére.
Magas minőségű műszaki felszereltség jellemezi:
- DAIKIN hőszivattyús mennyezethűtés/padlófűtés rendszer
- DAIKIN légkondicionáló rásegítés a nappaliban
- Frisslevegős légtechnikai rendszer szűrőkkel és digitális szabályozással
-Elektromos redőnyök, központi porszívó, riasztó, videókaputelefon
-Energiatakarékos, hőszigetelt homlokzat (grafitos és kőzetgyapot szigetelés)
- Lift a lakás szintjéig
Belső kialakítás:
-Minőségi laminált padlóburkolat
-Egyedi tervezésű, asztalos által készített beépített bútorok
-Teljesen gépesített és bútorozott konyha
- Magas színvonalú szaniterek, perem nélküli WC-k, bidé, zuhany és kád kombináció
- Előkészített világítástechnika: spotlámpák, LED-ek, csillárhelyek
A lakás azonnal költözhető állapotban van, csak a választott armatúrákat, ágyakat és személyes tárgyakat kell elhelyezni minden más készen áll.
A lakáshoz tartozik:
2 db felszíni parkolóhely (opcionálisan autótöltő kialakítható)
1 db 8 nm-es, különálló kerti tároló
A parkolóhelyek és a tároló megvásárlása kötelező, egységesen 5 millió Ft/db áron.
Ez az utolsó lehetőség, hogy ebbe az exkluzív társasházba beköltözzön!
Várom megtisztelő hívását!
M305554

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
3369 e Ft
2074 e Ft -62%
1706 e Ft -98%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
262.804 M Ft m Ft
177.5 m Ft -48%
131.3 m Ft -100%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

742.243 M Ft
5 szoba
321 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
II. kerület, Törökvész, Lepke utca
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

0.58 M Ft
3 szoba
86 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

50 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
71 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 + 1 szoba
180 m²
XVIII. kerület, Lakatostelep, Dolgozó út
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület, Örsöd, 1112
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

286 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

390.654 M Ft
2 szoba
221 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
82 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

390.654 M Ft