River Life

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, Rózsadomb, Borbolya utca, 2. emelet

+ 13 kép 1/16
184 900 000 Ft184.9 M Ft 2 401 299 Ft/m2
1 + 3 szoba
77 m²
2. emelet
építés éve:1935

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Dibó Eszter Anikó
Duna House - Szépvölgyi út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

DUNÁRA NÉZŐ PANORÁMÁVAL rendelkező, különleges lakás eladó Rózsadombon!
Az 1935-ben épült VILLAÉPÜLET 2. emeletén, a legfelső szinten (de nem tetőtérben!) található ez a - tulajdoni lap szerint 77, a valóságban - 82 négyzetméteres hatalmas nappali + 3 hálószobás lakás. Maga a lakás az 1970-es években került kialakításra és ezen az emeleten nincs is több lakás.
A tágas, világos nappaliban található 3 különleges, beépített erkély-szerű építészeti struktúra, amik olvasósarokká, vagy mini télikertekké alakíthatóak. Ebben a helyiségben 3 nagy ablak található, amelyekből csodás a kilátás! A bájos kis konyhából pedig egyenesen a Dunára lehet lelátni a Parlamenttel a háttérben. Még a fürdőszoba ablaka is a csendes, zöld környékre néz!
A három hálószoba az utca felé néz, de egyáltalán nem zajos egyrészt azért, mert a kerítéstől jóval beljebb helyezkedik el az épület, másrészt mert egészen kicsi az utca autóforglama. A külön nyíló 3 hálószobát rusztikus tartógerendák teszik még hangulatosabbá.
Egy szép, fákkal teli, közös belső kerttel is rendelkezik a ház!
Parkolás az utcán megoldható, szabad helyek mindig vannak.
A környéken jár a 191-es busz, de gyalog negyed órára már a 17/19/41-es villamosokra is felszállhatunk, amikkel hamar a Széll Kálmán térre, Déli pályaudvarra érhetünk.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Rózsadomb m² ár
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2401 e Ft
2124 e Ft -13%
2181 e Ft -10%
1757 e Ft -37%
Ennek az ára
Rózsadomb átlagár
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
184.9 M Ft m Ft
283.2 m Ft 35%
261.4 m Ft 29%
183.6 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Rózsadomb, Borbolya utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

574.05 M Ft
5 szoba
280 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

750.791 M Ft
5 szoba
321 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

450 M Ft
4 szoba
138 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

700 M Ft
4 szoba
236 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület