City Pearl

Eladó téglalakás
Békéscsaba, földszint

+ 17 kép 1/20
44 900 000 Ft44.9 M Ft 623 611 Ft/m2
4 szoba
72 m²
földszint
építés éve:1955

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3666666032
Plástyik Réka
Körös IBH Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó családi ház Békéscsabán!

Vályog falazatú, 94 nm hasznos alapterületű, önálló lakásként nyilvántartott házrész, amely Társasházi Alapító Okirattal rendelkezik.

Az ingatlan 2023-ban teljeskörű felújításon esett át.
A felújítás során minden részletre kiterjedő korszerűsítés történt:
-villanyvezetékek felújítása és bővítése,
-nyílászárók,
-hideg-meleg burkolatok,
-kijövő-bejövő vízvezeték rendszer cseréje,
-belső terek igényes felújítása.

A családi ház fűtését és melegvízellátását gáz kombi kazán biztosítja, alternatív megoldásként vegyes tüzelésű kazán is rendelkezésre áll.
A hűtésről egy nagy teljesítményű hűtő/fűtő klíma berendezés gondoskodik.

Családi ház elosztása:
-Nappali
-3 szoba
-Konyha+étkező
-Fürdőszoba+wc
-Közlekedők

Kényelmes méretű lakóterek, világos helyiségek.
Kívül található egy fedett gépkocsi beálló és egy belső udvar. A kényelmes gépkocsi beállást elektromos kapu teszi lehetővé.
A telek végében saját tágas kert biztosít lehetőséget pihenésre, az udvaron pedig a házhoz tartozó fáskamra és nyári konyha ad plusz tárolási lehetőséget.

Vevőinknek minden szolgáltatásunk díjmentes!
Vevőinknek minden szolgáltatásunk díjmentes!
Időpont egyeztetésért hívjon bizalommal.
Plástyik Réka +36305137933

Referencia szám: LK048973-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Békéscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békéscsaba m² ár
624 e Ft
470 e Ft -33%
Ennek az ára
Békéscsaba átlagár
44.9 M Ft m Ft
50 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békéscsaba, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Mezőhegyes, Hild János utca
Eladó téglalakás

Mezőhegyes

3.5 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Sarkad
Eladó téglalakás

Sarkad

9.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Tótkomlós
Eladó téglalakás

Tótkomlós

8.8 M Ft
2 szoba
80 m²
Dévaványa, Böjtös utca 2/a
Eladó téglalakás

Dévaványa

7.12 M Ft
1 + 1 szoba
99 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
115 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

28.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

48.99 M Ft
1 + 1 szoba
61 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

25 M Ft
3 szoba
77 m²
Mezőberény, Puskin utca 12. fsz. 2
Eladó téglalakás

Mezőberény

18.05 M Ft
1 + 1 szoba
94 m²
Békéscsaba, Belváros, Szabadság tér
Eladó téglalakás

Békéscsaba

58 M Ft
4 szoba
107 m²
Békéscsaba, Belváros, Szabadság tér
Eladó téglalakás

Békéscsaba

58 M Ft
4 szoba
107 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

44.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

69.48 M Ft
3 szoba
77 m²
Békéscsaba, Andrássy út-Bartók Béla út közötti városrész, Vécsey u
Eladó téglalakás

Békéscsaba

63 M Ft
3 szoba
69 m²
Orosháza, Kossuth tér
Eladó téglalakás

Orosháza

19.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

51.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Békéscsaba, Jamina, Rell Lajos utca 21
Eladó téglalakás

Békéscsaba

26.53 M Ft
2 + 1 szoba
117 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

29.9 M Ft
2 szoba
98 m²
Sarkad
Eladó téglalakás

Sarkad

19.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Békéscsaba, Berényi úti kertvárosias városrész, Lorántffy utca
Eladó téglalakás

Békéscsaba

44.9 M Ft
4 szoba
72 m²
Gyula, Varsándi utca 5
Eladó téglalakás

Gyula

56 M Ft
2 szoba
62 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

51.9 M Ft
4 szoba
101 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás