Metrodom

Eladó téglalakás
Balatonkenese, földszint

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 11 kép 1/14
94 900 000 Ft94.9 M Ft 1 860 784 Ft/m2
3 szoba
51 m²
földszint
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3688814701
Gál Róbert
Veszprém DH

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

*** Gyönyörű lakás, szuper lokációban! ***

Megvételre kínálok Balatonkenese frekventált részén, kis lakóközösségű társasházban, egy 2020-ban átadott, földszinti, kertkapcsolatos, 3 szobás lakást.

Az 51 négyzetméteres ingatlan, színvonalas belsőépítészeti koncepció alapján készült, praktikus kialakítású világos terek jellemzik.

A lakásban amerikai konyhás nappali, 2 hálószoba, közlekedő, fürdő+wc, valamint egy 10 négyzetméteres terasz került kialakításra.

Tartozik hozzá egy kb. 70 négyzetméteres, körbekerített saját kert, amely öntözőrendszerrel, és robotfűnyíróval ellátott.

A fűtést egyedileg mérhető házközponti fűtés biztosítja padlófűtéses hőleadással, a nappaliban egy hűtő-fűtő klíma került telepítésre.

A melegvizet Ariston Evo wifis bojler állítja elő.

A rezsiköltség a modern építési technológiáknak, és energia hatékony megoldásoknak köszönhetően rendkívül kedvező.

A közös költség: 15600 Ft.

A parkolás a társasház zárt udvarában, saját felszíni beállóval megoldott.

A beállót, és a lakásban található bútorzatot a vételár tartalmazza.

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, a Vak Bottyán strand, és a Marina Port kikötő 300 méterre található.

A közelben számos étterem, posta, bolt, buszmegálló stb. gyalogosan elérhető.

A lakás állandó lakhatásra, és nyaralóként egyaránt kiváló választás, ide csak a bőröndöt kell hoznia.

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, valamint további információra van szüksége, várom megkeresését.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Balatonkenesén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonkenese m² ár
1861 e Ft
1731 e Ft -8%
Ennek az ára
Balatonkenese átlagár
94.9 M Ft m Ft
122.2 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonkenese, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

73 M Ft
2 szoba
40 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

142.469 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

84.9 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

435.728 M Ft
3 szoba
148 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

125 M Ft
2 szoba
53 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

165.06 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonkenese, Mikes Kelemen
Eladó téglalakás

Balatonkenese

97.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

217 M Ft
4 szoba
168 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

176.581 M Ft
2 szoba
67 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

159.487 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

84.9 M Ft
1 szoba
42 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

73 M Ft
2 szoba
40 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

186.639 M Ft
3 szoba
71 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

122.1 M Ft
3 szoba
63 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

135 M Ft
3 szoba
85 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

103 M Ft
2 szoba
47 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

166 M Ft
4 szoba
103 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

213.055 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonkenese