Avico Greentop

Eladó téglalakás
Ajka, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
34 000 000 Ft34 M Ft 566 667 Ft/m2
2 szoba
60 m²
1. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 080
Huiber György
OTP Ingatlanpont Veszprém

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ajkán, első emeleti, 51,5 m2-es, erkélyes lakás eladó!

A társasházi ingatlan a város egyik parkosított területén fekszik, közel a belvároshoz, mégis csendes helyen.

Elrendezése praktikus, ahol amerikai konyhás nappali, egy nagy szoba, egy kisebb, akár dolgozó-, vagy gyerekszobának is ideális szoba, valamint fürdőszoba WC- vel áll rendelkezésre.

A ház környezete különösen vonzó: iskola, óvoda, bolt, orvosi rendelők pár perces sétára találhatók.

Ajánlom mindazoknak, akik nyugodt, természetközeli környezetben keresnek barátságos, praktikus otthont legyen szó első lakásról, befektetésről vagy kényelmes városi otthonról.

Köszönöm, hogy figyelmével megtisztelte hirdetésemet. Amennyiben felkeltette érdeklődését, vagy további kérdések merülnek fel Önben, várom hívását. Időpont egyeztetése után megtekinthető az ingatlan.
Nálunk minden ingatlan megtekintése DÍJMENTES!
Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők szolgálatára. A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához szükség esetén kedvezményes hitelkonstrukciót ajánlunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyintézéshez.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Ajkán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ajka m² ár
567 e Ft
641 e Ft 12%
Ennek az ára
Ajka átlagár
34 M Ft m Ft
35 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ajka, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

143 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

142.469 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

165.06 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

208.331 M Ft
3 szoba
80 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

435.728 M Ft
3 szoba
148 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

75 M Ft
3 szoba
98 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

90.944 M Ft
3 + 2 szoba
104 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

96.568 M Ft
4 + 1 szoba
121 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

32.5 M Ft
2 szoba
52 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

217 M Ft
4 szoba
168 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

399 M Ft
3 szoba
120 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

170.637 M Ft
2 szoba
65 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

24 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

9.9 M Ft
2 szoba
42 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

56.9 M Ft
2 + 2 szoba
98 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

211.785 M Ft
3 szoba
81 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

41.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

41.99 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

176.581 M Ft
2 szoba
67 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

26.5 M Ft
1 szoba
42 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

239.192 M Ft
3 szoba
92 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

225.4 M Ft
3 szoba
86 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

81.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

166 M Ft
4 szoba
103 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Egerbakta
Eladó családi ház

Egerbakta

43.9 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Zsámbok
Eladó családi ház

Zsámbok

30 M Ft