Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Ajka, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
26 500 000 Ft26.5 M Ft 630 952 Ft/m2
1 szoba
42 m²
1. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 563
Németh-Káplár Dóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó azonnal költözhető lakás Ajkán-kiváló ár-érték arány!

Ajkán a Vájár utcában eladó egy 42nm-es praktikus elosztású lakás kétemeletes társasházban, alacsony fenntartási költségekkel.
Ideális választás első lakásnak vagy befektetésnek, hiszen mérete és fenntarthatósága miatt könnyen kiadható!

A lakás fő előnyei:
- 42nm jól kihasznált élettér
- 1 tágas, világos szoba
- műanyag nyílászárók
- kályhás fűtés + hűtő-fűtő klíma (egész évben komfortos)
- saját, 7,4nm-es tároló
- kedvező rezsi
- azonnal birtokba vehető.

A lakás nyugodt környezetben található, mégis minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető.
Kiváló lehetőség azoknak, akik gyorsan költözhető, megfizethető ingatlant keresnek vagy biztos befektetést szeretnének.

Ne maradjon le róla-hívjon még ma és egyeztessünk megtekintési időpontot!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Ajkán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ajka m² ár
631 e Ft
1168 e Ft 46%
Ennek az ára
Ajka átlagár
26.5 M Ft m Ft
243.5 m Ft 89%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ajka, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

96.568 M Ft
4 + 1 szoba
121 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

435.728 M Ft
3 szoba
148 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

225.4 M Ft
3 szoba
86 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

52 M Ft
2 + 2 szoba
98 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

25.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

213.055 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

436.916 M Ft
3 szoba
142 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

165.06 M Ft
2 szoba
60 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

32.5 M Ft
2 szoba
52 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

159.487 M Ft
2 szoba
60 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

90.944 M Ft
3 + 2 szoba
104 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

24 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

25.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

9.9 M Ft
2 szoba
42 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

217 M Ft
4 szoba
168 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

35.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Ajka, Pálma utca
Eladó téglalakás

Ajka

44.8 M Ft
3 szoba
84 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

163.576 M Ft
2 szoba
62 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

329 M Ft
3 szoba
120 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

176.581 M Ft
2 szoba
67 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

205.384 M Ft
3 szoba
78 m²
Ajka