Metrodom

Eladó sorház
Debrecen

+ 17 kép 1/20
159 000 000 Ft159 M Ft 975 460 Ft/m2
5 szoba
163 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 435 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Dr. Nagy Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Eladó Debrecen egyik frekventált, csendes városrészében, Úrrétjén egy nettó 163 m²-es, belső kétszintes, nappali+4 szobás , kertkapcsolatos, 2000. évben téglából épült sorház, amely kiváló választás nagyobb családok számára. A ház egy 435 nm-es telken helyezkedik el.
Az ingatlan elosztása átgondolt, tágas terei kényelmes életteret biztosítanak, miközben a nappali és konyha-étkező a családi együttlétek ideális helyszíne.
A ház egyedi kialakítása egy nagycsalád számára ideális, minden családtagnak saját tere biztosított.

A ház elosztása:

Földszint:
-előszoba
-konyha-étkező rusztikus hatású fagerendás mennyezettel közvetlen teraszkapcsolattal,
-nyugati fekvésű, világos nappali,
-zuhanyzós fürdőszoba wc-vel,
- mosókonyha egy plusz wc-vel,
- vendégszoba,
-a közlekedőben és a vendégszoba mellett egy-egy nagyméretű gardróbszekrény kapott helyet.

Emelet:
- felső szint masszív falépcsőn érhető el,
-3 külön nyíló szoba,
- nagyméretű társalgó,
- gardróbszoba,
-tágas fürdőszoba káddal, WC-vel

A ház főbb jellemzői:
-nettó 163 m² lakótér
-tágas nappali és konyha-étkező
-kiváló tájolás, világos terek
-35 nm-es terasz és saját kertrész
-csendes, kertvárosias környezet

Műszaki tartalom:
-gázcirkó fűtés radiátoros hőleadókkal ,
- többrétegű műanyag nyílászárók redőnnyel, rovarhálóval felszerelten,
- hőszigetelt tégla falazat, Bramac tetőcserép,
- nagyméretű gondozott kert, gyümölcsfákkal , melynek öntözése fúrt kútról történik,
-12 nm-es nagyságú fa szerkezetű tároló a kert hátsó részében,
-per-, teher - és igénymentes.

Parkolás:
-1 állásos zárt garázs (16 nm), a garázson keresztül is megközelíthető a kert,
-zárt udvaron további 1 gépjármű részére beállási lehetőség.

A buszmegálló pár perces sétával elérhető, így a város bármely pontja gyorsan és egyszerűen megközelíthető. Az Úrrétje városrész közelében található iskolák, óvodák, boltok és egyéb szolgáltatások minden igényt kielégítenek, így az itt élők kényelmesen élhetik mindennapjaikat.
Amennyiben egy tágas, jól élhető, remek elosztású otthont keres Debrecenben, amely egy csendes és felkapott környéken helyezkedik el, ez az ingatlan kiváló választás lehet.
További kérdéseivel, megtekintéssel kapcsolatban várom szíves hívását a hét minden napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

5 szobás sorházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
975 e Ft
923 e Ft -6%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
159 M Ft m Ft
162.7 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó sorházak a környékről

Hajdúszoboszló
Eladó sorház

Hajdúszoboszló

95 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

131.99 M Ft
4 szoba
129 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

129.99 M Ft
4 szoba
118 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
2 + 1 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

149.9 M Ft
4 szoba
125 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

133 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
Debrecen, Hatvan utcai kert, Sándor köz
Eladó sorház

Debrecen

124.99 M Ft
4 szoba
117 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

166.95 M Ft
5 szoba
180 m²
Téglás
Eladó sorház

Téglás

67 M Ft
3 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

133 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

149.9 M Ft
4 szoba
125 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

139.99 M Ft
4 szoba
119 m²
Hajdúszoboszló
Eladó sorház

Hajdúszoboszló

105 M Ft
1 szoba
123 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
2 + 1 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

139.99 M Ft
4 szoba
119 m²
Debrecen, Kerekestelep, Mikepercsi utca 7/a
Eladó sorház

Debrecen

260 M Ft
9 szoba
455 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

139.99 M Ft
4 szoba
119 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

166.95 M Ft
5 szoba
180 m²
Mikepércs
Eladó sorház

Mikepércs

75.285 M Ft
4 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó sorház

Hajdúszoboszló

105 M Ft
1 + 2 szoba
123 m²
Debrecen
Eladó sorház