Avico Greentop

Eladó sorház
Debrecen

+ 1 kép 1/4
147 990 000 Ft147.99 M Ft 1 165 276 Ft/m2
4 szoba
127 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 310 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Lovász Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Debrecen kedvelt részén, a Hatvan utcai kert csendes, új építésű övezetében, magas műszaki tartalommal rendelkező, jó elrendezésű, kétszintes, sorházi lakás eladó. Az ingatlan, nappali + 3szobás, dupla komfortú, a földszinten garázzsal, terasszal, és önálló kertkapcsolattal.Kedvező hitelkonstrukció és vásárlási feltételek.

Az ingatlan jellemzői:
-modern építési technológia
-saját kertkapcsolat
-nagy terasz
-hőszigetelt üvegezésű, argon gázzal töltött ablakok
-cirkó-fűtés, kondenzációs kazánnal
-minőségi burkolatok és szaniterek
-kitűnő infrastruktúra
-csendes, értékálló környezet
-stb.
Projekt bemutatása

Debrecen kedvelt részén, a Hatvan utcai kert csendes, új építésű övezetében, magas műszaki tartalommal rendelkező, jó elrendezésű, kétszintes, sorházi lakások eladók. Az ingatlanok nappali + 3 szobásak, dupla komfortúak, a földszinten garázzsal, terasszal, és önálló kertkapcsolattal. Illeték mentes vásárlás, kedvező hitelkonstrukció és vásárlási feltételek.

Az ingatlan jellemzői:
-modern építési technológia
-"A" osztályos energetikai besorolás
-saját kertkapcsolat
-3 rétegű hőszigetelt üvegezésű, argon gázzal töltött ablakok
-cirkó-fűtés, kondenzációs kazánnal
-minőségi burkolatok és szaniterek (az átlagostól magasabb árfekvésben)
-K-Ny-i tájolás
-kitűnő infrastruktúra
-csendes, értékálló környezet
-stb.
CSOK igénybe vehető!!!
Bővebb tájékoztatásért és műszaki tartalomért hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás sorházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1165 e Ft
1126 e Ft -3%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
147.99 M Ft m Ft
154.9 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó sorházak a környékről

Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

139.99 M Ft
4 szoba
119 m²
Debrecen, Hatvan utcai kert, Sándor köz
Eladó sorház

Debrecen

124.99 M Ft
4 szoba
117 m²
Mikepércs
Eladó sorház

Mikepércs

61.452 M Ft
3 szoba
68 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

131.99 M Ft
4 szoba
129 m²
Mikepércs
Eladó sorház

Mikepércs

75.285 M Ft
4 szoba
83 m²
Hajdúböszörmény
Eladó sorház

Hajdúböszörmény

69 M Ft
1 + 4 szoba
105 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
2 + 1 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

166.95 M Ft
5 szoba
180 m²
Debrecen, Kerekestelep, Mikepercsi utca 7/a
Eladó sorház

Debrecen

260 M Ft
9 szoba
455 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

134.99 M Ft
4 szoba
114 m²
Hajdúszoboszló
Eladó sorház

Hajdúszoboszló

105 M Ft
1 szoba
123 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

141.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Mikepércs, Debreceni utca
Eladó sorház

Mikepércs

700 M Ft
1 szoba
1150 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

139.99 M Ft
4 szoba
119 m²
Hajdúszoboszló
Eladó sorház

Hajdúszoboszló

105 M Ft
1 + 2 szoba
123 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

141.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

199 M Ft
5 szoba
207 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

205 M Ft
4 szoba
130 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

85 M Ft
5 szoba
98 m²
Debrecen, Vénkert, Botond
Eladó sorház

Debrecen

134.9 M Ft
5 szoba
162 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

139.99 M Ft