Seven Pearl

Eladó sorház
Debrecen

+ 12 kép 1/15
54 900 000 Ft54.9 M Ft 819 403 Ft/m2
1 szoba
67 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 82 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: I

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 942
Tokaji Anna Mária
Tokaji Anna Mária

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

ALKALMI VÉTEL a BELVÁROSBAN

BELVÁROSBAN, az 1-es villamos Honvéd utcai megállójának szomszédságában eladó egy társasházi lakásként nyilvántartott, TELJES MÉRTÉKBEN FELÚJÍTANDÓ, FÖLDSZINTI, 67 négyzetméteres (+15 négyzetméteres terasz) lakóingatlan.

- 3,70 méteres belmagasság, amely galéria kialakítását is lehetővé teszi
- északra és délre néző ablakok
- gázkonvektoros hűtés
- a lakásban jelenleg 2 szoba, konyha, fürdőszoba, folyosó és terasz található
- a lakás teljes felújítást igényel (minden vonatkozásában)

Az ingatlan egy kellemes családi otthon kialakítására, de többcélú hasznosításra is alkalmas.

Az 67 négyzetméteres lakás 2 önálló részre választható szét, így 2 különbejáratú (konyhával, fürdőszobával ellátott) lakóingatlan alakítható ki, mint ahogyan az az átalakítási javaslaton is látható. Az így kialakított lakások kiválóan alkalmasak rövid- (Airbnb, Booking.com) és hosszútávú bérbeadásra is.

A belvárosi, frekventált lokáció üzleti jellegű kialakításra is lehetőséget ad. Alkalmas lehet ügyvédi iroda, orvosi rendelő, könyvelő iroda stb. kialakítására is.

A házból kilépve, 2 perc sétatávolságra városunk színes, hangulatos belvárosa várja annak minden lehetőségével az ingatlan új tulajdonosát.

Hétvégén is szívesen fogadom érdeklődését. Tokaji Anna Mária

I gladly take your calls on the weekends as well.

Referencia szám: 1806-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

1 szobás sorházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
819 e Ft
695 e Ft -18%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
54.9 M Ft m Ft
27.5 m Ft -99%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó sorházak a környékről

Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

205 M Ft
4 szoba
130 m²
Hajdúszoboszló
Eladó sorház

Hajdúszoboszló

134.99 M Ft
1 szoba
147 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Mikepércs
Eladó sorház

Mikepércs

75.285 M Ft
4 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

135 M Ft
4 szoba
113 m²
Debrecen, Vénkert, Botond
Eladó sorház

Debrecen

134.9 M Ft
5 szoba
162 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

165 M Ft
5 szoba
148 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

126.99 M Ft
4 szoba
118 m²
Debrecen, Hatvan utcai kert, Sándor köz
Eladó sorház

Debrecen

124.99 M Ft
4 szoba
117 m²
Téglás
Eladó sorház

Téglás

67.6 M Ft
4 szoba
0 m²
Hajdúböszörmény
Eladó sorház

Hajdúböszörmény

69 M Ft
1 + 4 szoba
105 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

131.99 M Ft
4 szoba
129 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

166.95 M Ft
5 szoba
180 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
2 + 1 szoba
95 m²
Debrecen, Hatvan utcai kert, Sándor köz
Eladó sorház

Debrecen

124.99 M Ft
4 szoba
117 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

141.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
2 + 1 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

139.99 M Ft
4 szoba
119 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

133 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
Mikepércs
Eladó sorház

Mikepércs

61.452 M Ft
3 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó sorház