Seven Pearl

Eladó panellakás
Veszprém, 4. emelet

+ 15 kép 1/18
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 027 941 Ft/m2
4 szoba
68 m²
4. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3688815003
Grósz Henrietta
Veszprém DH

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT 1+3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ VESZPRÉMBEN, A KEDVELT CHOLNOKY VÁROSRÉSZBEN

Veszprém egyik legkeresettebb városrészében, a Cholnoky lakótelepen eladásra kínálunk egy 1+3 szobás, 4. emeleti lakást rendezett, lift nélküli, szigetelt társasházban.

A lakás teljeskörű felújításon esett át, melynek során:

- a víz- és villanyvezetékek cseréje megtörtént,
- műanyag nyílászárók kerültek beépítésre szúnyoghálóval, a hálószobákban pedig redőnnyel,
- az erkélyt igényesen beépítették,
- a nappaliban és a szobákban parketta, a többi helyiségben hidegburkolat található,
- új belső ajtók, valamint biztonsági bejárati ajtó került beépítésre,
- új konyhabútor elektromos tűzhellyel
- a nappaliban 3,6 kW-os klíma biztosítja a kellemes hőmérsékletet,
- új beépített szekrények kerültek beépítésre
- víztisztító berendezés / a vételár nem tartalmazza, külön megegyezés szerint maradhat /

A ház kulturált lépcsőházzal és jó lakóközösséggel rendelkezik, parkolás a ház előtt ingyenesen megoldott.

A hirdetésben szereplő FIX 3%-os lakáshitel részét képező támogatásokat Magyarország Kormánya nyújtja.

Az Energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás panellakások ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
1028 e Ft
936 e Ft -10%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
69.9 M Ft m Ft
66.6 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, 4. emelet

Eladó panellakások a környékről

Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

59.9 M Ft
4 szoba
67 m²
Veszprém, Jutasi úti lakótelep, Március 15 utca
Eladó panellakás

Veszprém

59.9 M Ft
4 szoba
67 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

49 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Balatonfüred
Eladó panellakás

Balatonfüred

74.99 M Ft
5 szoba
81 m²
Balatonfüred
Eladó panellakás

Balatonfüred

49.9 M Ft
2 szoba
42 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

64 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

49 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

64 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Berhida
Eladó panellakás

Berhida

35.99 M Ft
2 szoba
39 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

43 M Ft
2 szoba
53 m²
Várpalota, Jókai utca
Eladó panellakás

Várpalota

41 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Balatonalmádi
Eladó panellakás

Balatonalmádi

58 M Ft
2 szoba
53 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

64 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

64 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Veszprém, Jutasi úti lakótelep, Március 15 utca