Oasis Residence

Eladó panellakás
Szeged, Újrókus lakótelep, Kossuth Lajos sgt. 113, 9. emelet

+ 12 kép 1/15
49 900 000 Ft49.9 M Ft 998 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
9. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 411
Laurencsik János
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Szeged, Kossuth Lajos sgt. 113. szám alatti 10 emeletes panel épület 9. emeletén eladó 50 nm.-s felújított lakás. A lakásba lépve egy tágas közlekedőbe érünk, innen nyílik a konyha, valamint a 2 külön bejáratú szoba, a fürdőszoba és a WC külön helyiségben találhatóak. A lakás glettelt, és festett falú, a szobákban szinte újszerű laminált padló, a többi helyiségben, szép, igényes hidegburkolat található. A nyílászárok műanyagból készültek (már nem az eredetiek, cserélve lettek), a bejárati ajtó biztonsági heveder zárral van szerelve. Az erkély a nagyszobából nyílik 2,5 nm.-s teljesen redőnnyözve, így a nyári melegben, vagy a téli időszakban kellemesen védi a lakást és az erkélyt. Minden ablakon nűanyagredőny és szúnyogháló van szerelve. Rendelkezésre áll egy korszerű Panasonic hűtő-fűtő inverteres klímaberendezés is. Az ingatlan távfűtéses, hideg-meleg vízórával rendelkezik. A lift nem rég lett cserélve, tiszta, rendezett, kulturált lépcsőház. Az ingatlan akár azonnal elfoglalható, teher-per és igény mentes!
A tömeg közlekedés kiváló a város minden pontjába könnyedén el tudunk jutni. A közelben kis és nagy bevásárlásra is van lehetőség. A lakás tökéletes lehet pároknak, de befektetésnek is kitűnő választás az elhelyezkedése miatt.
Bármely felmerülő kérdéssel hívjon bizalommal, ha eladna, ha venne, ha tájékozódna. Az ingatlan CSOK+ és FIX3 hitelre alkalmas, melyet irodánkban ingyenesen intézünk, esetleges plusz hitel igényével együtt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás panellakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
998 e Ft
997 e Ft 0%
Ennek az ára
Szeged átlagár
49.9 M Ft m Ft
50.9 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, Újrókus lakótelep, Kossuth Lajos sgt. 113, 9. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szeged
Eladó panellakás

Szeged

11.9 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

51.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

43.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

43.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

63.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

56.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.99 M Ft
2 + 1 szoba
64 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Algyő
Eladó panellakás

Algyő

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Hajlat utca
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba