Astora Márvány8

Eladó panellakás
Szeged, 5. emelet

+ 9 kép 1/12
48 000 000 Ft48 M Ft 761 905 Ft/m2
3 szoba
63 m²
5. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 685
Virrasztó Ádám
eXtra ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Kiváló elhelyezkedéssel megvehető panellakás Szegeden!
Kereszttöltés utcában kínálok megvételre egy világos, jó elosztású, 63 m²-es panel lakást. Az ingatlan egyik legnagyobb előnye, hogy a nyílászárók frissen cserélve lettek (osztott tokos kialakítás) – korszerű, műanyag ablakok kerültek beépítésre, redőnnyel és szúnyoghálóval, így a lakás csendes és energiatakarékos.
Az ingatlan három külön nyíló szobával rendelkezik, ideális választás lehet családoknak vagy akár befektetési célra. Állapota jó, padlószőnyeg van a szobákban, így minimális ráfordítással lehet szépíteni, újítani az új Tulajdonosnak. A tágas közlekedő és a praktikus tárolási lehetőségek kényelmessé teszik a mindennapokat. A ház rendezett, jól karbantartott, a lakóközösség kulturált. Trolibusz megálló a ház bejáratánál.
A környéken minden megtalálható: iskola, óvoda, üzletek, gyógyszertár.

Főbb jellemzők:
• 63 m²-es lakótér, fényes nappalival
• 3 külön nyíló szoba
• Új műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval
• Jó állapotú, tiszta lépcsőház, csendes lakók
• Kiváló lokáció és infrastruktúra
• Erkély, mely nem az utcára néz
• Alacsony fenntartási költségek
• Befektetésnek és saját célra is remek választás

Irányár: 48M FT
Kérdéseivel, illetve időpont egyeztetéssel kapcsolatban keressen bátran!

További kínálatunkat keresse az https://extraingatlan.com-n az eXtraIngatlan iroda hivatalos weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás panellakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
762 e Ft
951 e Ft 20%
Ennek az ára
Szeged átlagár
48 M Ft m Ft
57.4 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 5. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Algyő
Eladó panellakás

Algyő

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

43.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

51.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

11.9 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

51.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Retek utca
Eladó panellakás

Szeged

41.515 M Ft
2 szoba
35 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

43.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

49.9 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

63.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

69 M Ft
3 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged