Metrodom

Eladó panellakás
Szeged, 6. emelet

+ 8 kép 1/11
59 900 000 Ft59.9 M Ft 868 116 Ft/m2
3 szoba
69 m²
6. emelet
építés éve:1978

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Mágori Zoltán
Openhouse Szeged

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179838 hivatkozási számú szegedi társasházi lakás.

Szegeden, a Csongrádi sugárút-on, kiváló lokációval 2+1 fél szobás lakás eladó!

Szeged északi városrészének egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 10 emeletes, liftes társasházban található, 2+1 fél szobás, részben felújított lakást.

Az ingatlan praktikus elrendezésű, világos, jól kihasználható terekkel rendelkezik. A felújítás során a teljes villanyhálózat megújult, ami komoly értéknövelő tényező és hosszú távú biztonságot jelent az új tulajdonos számára. A lakás korszerűbb műszaki állapotú, ugyanakkor lehetőséget ad arra, hogy új tulajdonosa saját ízlésére formálja.

Kedvező fenntartási költséggel rendelkezik, így gazdaságos választás akár saját otthonnak, akár befektetésnek.

Lokációja kiemelkedő:

belváros tömegközlekedéssel pár perc,

gyalogosan mindössze 10 perc séta,

orvosi és gyermekorvosi rendelő a közelben,

SPAR Magyarország üzlet pár lépésre,

további kiskereskedelmi üzletek, szolgáltatások a közvetlen közelben,

kiváló közlekedési kapcsolatok.

A rendezett, liftes társasház és a jól ellátott, élhető környezet tovább növeli az ingatlan értékét.

Ideális választás azok számára, akik jó elhelyezkedésű, élhető és gazdaságosan fenntartható otthont keresnek Szegeden!

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó szegedi társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #179838

Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Referencia szám: 179838-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
868 e Ft
951 e Ft 9%
Ennek az ára
Szeged átlagár
59.9 M Ft m Ft
57.4 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 6. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

43.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

11.9 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Algyő
Eladó panellakás

Algyő

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

49.9 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Hajlat utca
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

56.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged, Alsóváros
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged, Alsóváros
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

55 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Retek utca
Eladó panellakás

Szeged

41.515 M Ft
2 szoba
35 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

43.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba