Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Sopron, 7. emelet

+ 5 kép 1/8
43 900 000 Ft43.9 M Ft 798 182 Ft/m2
2 szoba
55 m²
7. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 55 m2
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 7. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 942
Mesztegnyei Attila
Mesztegnyei Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Sopron közkedvelt részén, a Teleki Pál utcában kínálunk eladásra egy 55 m²-es, 2 szoba + hallos elrendezésű panel lakást.
- 7. emelet, panorámás kilátás
- 3 m²-es erkély, ahol egy kávé is jobban esik
- Két különnyíló szoba – ideális elrendezés
- Távfűtés – kényelmes és kiszámítható
- Átlagos állapot – saját igényre alakítható
- Saját tároló a praktikusságért
- Azonnal költözhető!
- Fontos: az ingatlan csak készpénzes vevőnek eladó!
- Remek befektetés: könnyen kiadható, keresett lokáció
- Kiváló közlekedés, boltok, iskola, buszmegálló a közelben
Ne maradjon le róla – ilyen adottságokkal ritkán találni lakást Sopronban-
További információért és megtekintésért hívjon bátran:
+36 70 942 4509

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
798 e Ft
492 e Ft -62%
Ennek az ára
Sopron átlagár
43.9 M Ft m Ft
24.3 m Ft -80%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Sopron
Eladó panellakás

Sopron

54.99 M Ft
2 szoba
50 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

39.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

80 M Ft
3 szoba
105 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

62.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

52.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

43.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

47.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.3 M Ft
3 szoba
58 m²
Nagybajcs
Eladó családi ház

Nagybajcs

119.99 M Ft
5 szoba
114 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

53 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Győr, Adyváros, Ifjúság körút
Eladó panellakás

Győr

45 M Ft
2 szoba
53 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr, Adyváros
Eladó panellakás

Győr

47.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

49.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

52.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51 M Ft
2 szoba
51 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

43.9 M Ft
2 szoba
53 m²