NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Sopron, 1. emelet

+ 16 kép 1/19
54 990 000 Ft54.99 M Ft 1 099 800 Ft/m2
2 szoba
50 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 501
Szerencsés Ház Ingatlaniroda
Lucky House (Szerencsésház)

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Sopronban a Jereván lakótelepen igényesen felújított 1. emeleti 50 m2-es erkélyes panellakás eladó!

A lakás elosztása: nappali, szoba, konyha-étkező, fürdőszoba, wc, előszoba-közlekedő, erkély

Ez a felújított lakás ideális választás életkezdőknek, befektetőknek!

Amiért ajánljuk:

- panelprogramon átesett 4 emeletes társasház rendezett lépcsőházában található
- fiatalos, kellemes hangulatú, frissen festett lakás új burkolatokkal
- dupla üvegezésű műanyag nyílászárók
- felújított villanyvezetékek (32 Amper)
- a nappaliból erkély nyílik, mely tökéletes hely egy reggeli kávéhoz vagy esti nyugodt beszélgetéshez
- új, fiatalos konyhabútor, új gázfőzőlap és gázsütő, szagelszívó, új fürdőszoba bútor
- a beépített előszobabútor és a lakáshoz tartozó tároló megkönnyítik a holmik elhelyezését
- a közös költség 10.400 Ft (a lépcsőház takarítását is tartalmazza)
- első emeleten található a lakás, így az idősebb korosztály részére is ideális választás lehet
- az új konyhaasztal székekkel, a függönyök, lámpák és az előszoba komód a vételár részét képezi
- kiváló infrastruktúra: élelmiszerboltok, posta, buszmegálló, játszótér, orvosi rendelők, gyógyszertár, óvoda, iskola, drogéria
- a társasház mellett a parkolás ingyenes

Az otthon melegét digitálisan mért távhő biztosítja.

Egy ízlésesen felújított otthon, ahová jó hazaérkezni.

Irányár: 54,99 M Ft

További információ: privát üzenetben, a szerencseshaz@gmail.com e-mail címen vagy a 06205012956 telefonszámon.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás panellakások ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
1100 e Ft
962 e Ft -14%
Ennek az ára
Sopron átlagár
54.99 M Ft m Ft
50.4 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Sopron
Eladó panellakás

Sopron

59.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

149.5 M Ft
5 + 1 szoba
172 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

48.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

52.4 M Ft
2 szoba
54 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

53.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

52.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

49.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

43.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

43.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.3 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
74 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

53 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

46.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51 M Ft
2 szoba
51 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

47.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

48.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Baks
Eladó családi ház

Baks

18 M Ft
3 szoba
63 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

91.5 M Ft
2 szoba