Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Pécs, Makár, Acsády Ignác 2, 9. emelet

+ 4 kép 1/7
49 900 000 Ft49.9 M Ft 1 061 702 Ft/m2
2 szoba
47 m²
9. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Közmű: Víz, Villany
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 815
Markula-Bata Rebeka
Selling Pécs

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Pécsen, az Acsády Ignác utcában eladó egy 47 m2-es, igényesen felújított lakás egy 10 emeletes, liftes panelház 9. emeletén.

Az ingatlan teljes körű felújításon esett át, amely során az összes villany- és vízvezeték cseréje is megtörtént. A lakás új, 3 rétegű nyílászárókat kapott, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve.

A fűtés távhővel működik egyedi mérőórával, emellett klíma is rendelkezésre áll.

A lakáshoz tartozik egy szintenkénti közös tároló, valamint földszinti tároló is. Az ingatlan teljes bútorzattal együtt eladó, így akár azonnal költözhető vagy befektetésnek is kiváló választás.
Energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van.
A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben óvoda, iskola, buszmegálló, egyetemi karok, valamint több élelmiszerbolt is megtalálható, így minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető.

Irányár: 49.900.000 Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1062 e Ft
962 e Ft -10%
Ennek az ára
Pécs átlagár
49.9 M Ft m Ft
50.6 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Makár, Acsády Ignác 2, 9. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs, Uránváros, Pécsett Uránvárosban 3/2 emeleti, prémium felújított, két szobás lakás eladó
Eladó panellakás

Pécs

52.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Eladó panellakás

Pécs

52.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba