City Pearl

Eladó panellakás
Pécs, 2. emelet

+ 2 kép 1/5
40 500 000 Ft40.5 M Ft 861 702 Ft/m2
2 szoba
47 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 318
Melitta albérlet és ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Kertváros zöldövezeti részén eladó egy 47 m²-es, 2 szobás, világos panellakás
Csendes, rendezett környezetben, Kertváros zöldövezeti részén kínálunk megvételre egy 54 m²-es, 2 szobás panellakást. Az ingatlan egy tiszta, karbantartott lépcsőházban található, barátságos lakóközösséggel.
A lakás jó elosztású: tágas nappali, külön hálószoba, konyha, fürdőszoba és külön WC szolgálja a kényelmet. A nagy ablakoknak köszönhetően a helyiségek napfényesek és világosak.
A fűtés távfűtéses, egyedi mérőkkel, így a rezsi kedvező és jól tervezhető.
A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: a közelben iskola, óvoda, boltok, gyógyszertár, buszmegálló és parkok találhatók, így ideális választás lehet családoknak, fiatal pároknak vagy befektetőknek is.
Parkolás a ház előtt, ingyenesen megoldható.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
862 e Ft
989 e Ft 13%
Ennek az ára
Pécs átlagár
40.5 M Ft m Ft
46.4 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs, Uránváros, Pécsett Uránvárosban 3/2 emeleti, prémium felújított, két szobás lakás eladó
Eladó panellakás

Pécs

52.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Eladó panellakás

Pécs

52.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs