River Life

Eladó panellakás
Pécs, földszint

+ 7 kép 1/10
63 500 000 Ft63.5 M Ft 933 824 Ft/m2
3 szoba
68 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999126
Kiss Erzsébet
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Pécs Kertvárosában szerethető otthon keresi új gazdáját!Eladásra kínálunk Pécs kedvelt részén, Kertvárosban egy 68 m²-es, háromszobás, szépen alakított lakást erkéllyel, egy tízemeletes lépcsőház földszintjén.A lakás praktikus elrendezésű: három külön nyíló szoba konyha étkezővel külön fürdőszoba és WC erkély, amely kellemes pihenést kínálA környék rendkívül jól ellátott: a közelben iskolák, óvodák, üzletek, éttermek, gyógyszertár és orvosi rendelő is megtalálható. A tömegközlekedés kiváló, így a város bármely pontja könnyen elérhető.Ideális választás családoknak, pároknak vagy befektetésnek is.Ha felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár 63500000 Ft
További ingatlanokat keressen egyszerűen, az alábbi linken:
https://kiss-erzsebet.dh.hu/

Referencia szám: LK093178-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
934 e Ft
936 e Ft 0%
Ennek az ára
Pécs átlagár
63.5 M Ft m Ft
56.9 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca