Astora Art House

Eladó panellakás
Pécs, Kertváros, földszint

+ 8 kép 1/11
42 900 000 Ft42.9 M Ft 825 000 Ft/m2
2 szoba
52 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 568
Visnyovszki Melinda
VR360INGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó felújított, 2 szobás lakás Pécs-Kertvárosban, a Zsuzsanna utcában – 42,9 MFt

Pécs kertvárosi részén, a Zsuzsanna utcában kínálunk megvételre egy 52 nm-es, 2 szobás panel lakást, egy 4 emeletes, szigetelt társasház földszintjén.

Az ingatlan a közelmúltban több felújításon esett át:

műanyag nyílászárók
új járólap burkolatok
friss festés
korszerűsített fürdőszoba
villanyhálózat teljes cseréje

A fűtés távfűtés egyedi méréssel, így a rezsi jól tervezhető.
Energetikai tanúsítvány: A++

Parkolás a ház előtt, ingyenes övezetben biztosított.

Az elhelyezkedés kiváló: a közelben megtalálható minden fontos szolgáltatás – boltok, iskola, óvoda, buszmegálló –, így ideális választás saját otthonnak, de befektetésnek is remek lehetőség.

Jöjjön el, nézze meg személyesen!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kertváros m² ár
Pécs m² ár
825 e Ft
502 e Ft -64%
989 e Ft 17%
Ennek az ára
Kertváros átlagár
Pécs átlagár
42.9 M Ft m Ft
26.3 m Ft -63%
46.4 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Kertváros, földszint

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Uránváros, Pécsett Uránvárosban 3/2 emeleti, prémium felújított, két szobás lakás eladó
Eladó panellakás

Pécs

52.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs