NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Nyíregyháza, 4. emelet

+ 8 kép 1/11
37 400 000 Ft37.4 M Ft 869 767 Ft/m2
1 + 1 szoba
43 m²
4. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 390
Tóth Zoltán
OTPIP Nyíregyháza Hunyadi u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó lakás Nyíregyháza város szívében ,kiváló befektetési lehetőség, akár Otthon Start Hitellel is megvásárolható!

Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 43 m2-es, 1+fél szobás lakást a város egyik csendes részén, egy átlagos állapotú társasház 4. emeletén.

A lakás legfőbb előnyei:

Az épület előtt nagy, kényelmes parkoló található, ami ritkaság a környéken.

A környék kimondottan nyugodt, családias hangulatú, ugyanakkor rendkívül központi elhelyezkedésű.

Mindkét egyetem 5 perc sétatávolságra van , így a lakás könnyen kiadható, ideális választás befektetők számára is.
Befektetők ÁLMA!

Le ne maradj róla!
Nyíregyháza legkeresettebb egyetemközeli részén vált eladóvá ez a 43 nm-es, praktikus, fiatalos lakás, ami azonnal költözhető vagy bérbe adható.
Ha egy biztos hozamú befektetést keresel, vagy kényelmes otthont magadnak, ez a lakás TÖKÉLETES választás.
Miért KÜLÖNLEGES?

Az Egyetem pár perc sétára ? örök érték, örök kereslet

Tökéletes elosztás, világos terek

Alacsony rezsi, pénztárcabarát fenntartás

Stabil bérlői piac ? azonnal kiadható magas hozammal

Biztonságos, rendezett környék, kulturált ház

Kinek ideális?

Befektetőknek: fix kereslet, gyors megtérülés

Diákoknak: nincs albérletvadászat, saját otthon

Pároknak / első lakásnak: modern, kényelmes méret

Ez az a lakás, ami ritkán bukkan fel és gyorsan el is megy.

Az ingatlan belső állapota átlagos, így felújítás után saját igényekre szabható, vagy azonnal hasznosítható bérbeadás céljából.
Amennyiben hitelre van szüksége, ingyenes előbírálatot készítek, soron kívül, rugalmas időbeosztással, az Ön időbeosztásához igazodva!
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget keressen bizalommal további információért vagy időpont egyeztetésért!
Referenciaszám: M318113

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

2 szobás panellakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
870 e Ft
804 e Ft -8%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
37.4 M Ft m Ft
40.3 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 4. emelet

Eladó panellakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza, Belváros, Toldi utca
Eladó panellakás

Nyíregyháza

35.9 M Ft
2 szoba
51 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

54.9 M Ft
4 szoba
69 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

54.9 M Ft
4 szoba
69 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

34.8 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft