Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Nyíregyháza egyik legkedveltebb, családi házas övezetében vár rád ez a 3. emeleti 58 m²-es, nappali + 2 szobás, FELÚJÍTOTT loggiás lakás!
Miért különleges?
Természet egy karnyújtásnyira – Az Erdei Tornapálya mindössze pár perc sétára található, ha reggeli kocogásra, délutáni sétákra vagy egy kis kikapcsolódásra vágysz.
Családias, barátságos környezet – Csendes, biztonságos lakóközösség, ahol valóban otthon érezheted magad.
Kiváló közlekedés – Gyorsan elérhető belváros, mégis nyugodt, természetközeli élet.
Modern és otthonos – Igényes padlóburkolatok (vinil), gondosan karbantartott belső terek.
Egyedi fűtés és klíma – Modern gázkazán és klíma gondoskodik a kellemes hőmérsékletről télen-nyáron.
Részben bútorozottan- Gyors és kényelmes beköltözést tesz lehetővé.
A tökéletes hely, ahol a mindennapok harmóniában telnek- hívj most, és nézd meg személyesen!
Ha Önnek is van eladó ingatlana, és szeretné, hogy hasonló minőségű hirdetés révén a legjobb árat érje el, vegye fel velem a kapcsolatot!
Hitelügyintézés és finanszírozási lehetőség is igényelhető nálam, ne veszítse el a legjobb ajánlatot!
Érdeklődni:
D&E Consulting, Dankó Edina
Telefon: +36 20 3473 163
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 24. Utoljára módosítva: 2025. 07. 25.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Nyíregyháza, 3. emelet