Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
?? Kilátás, kényelem, közelség ? mindez Nyíregyházán!
Eladó egy szép állapotú, 2 szobás lakás Nyíregyháza belvárosának közelében, egy felsőbb emeleti, panorámás otthonban.
A 8. emeleten elhelyezkedő lakás keleti tájolású, így a reggeli napfény világossá és otthonossá varázsolja a tereket. A magasabb emeleti elhelyezkedés garantálja a nyugodt, madártávlati kilátást, miközben a városi nyüzsgés karnyújtásnyira van.
?? Világos, jó elosztású szobák
?? Rendezett, lifttel felszerelt társasház
?? Csendes környezet, de minden fontos szolgáltatás a közelben
?? Ideális választás első lakásnak, pároknak vagy befektetésnek
?? Néhány perc sétára boltok, iskola, buszmegálló és a belváros.
Érdemes személyesen is megnézni ? hívjon bizalommal!
OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! Referenciaszám: M303287
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 13. Utoljára módosítva: 2025. 05. 13.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Nyíregyháza, 8. emelet