River Life

Eladó panellakás
Mosonmagyaróvár, 1. emelet

43 600 000 Ft43.6 M Ft 927 660 Ft/m2
2 szoba
47 m²
1. emelet
építés éve:1978

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 398
Dömötör Balázs
KOMPLEX INGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

???? Fiatalos, felújított 2 szobás lakás eladó Mosonmagyaróváron – azonnal költözhető!

Mosonmagyaróváron kínálok megvételre egy 1. emeleti, 2 szobás, felújított panellakást, egy rendezett, 4 emeletes társasházban.

A lakás ideális választás lehet fiatal pároknak, kis családnak vagy befektetésnek is – nem kell felújítással bajlódni, csak költözni! ????️

Ami miatt érdemes megnézni:

* ???? Panelprogramban részt vett épület – szigetelt, alacsonyabb rezsi
* ???? Műanyag nyílászárók – jobb hő- és hangszigetelés
* ???? Felújított belső tér – igényes, élhető kialakítás
* ???? 1. emelet – kényelmes, könnyen megközelíthető

???? Helyiségek:

* ????️ Nappali: 18 nm – világos, jól berendezhető
* ????️ Hálószoba: 10,5 nm – csendes, nyugodt pihenéshez
* ???? Beépített erkély: 2 nm – plusz tér, akár dolgozósaroknak is

???? Elhelyezkedés:

Nyugodt, jól megközelíthető környék, a közelben minden megtalálható, ami a mindennapokhoz kell ????????

???? Ha egy gondozott, jó elosztású lakást keresel, ahol már minden készen áll, ezt érdemes megnézned!

???? További információért vagy megtekintésért keress bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

2 szobás panellakások ára Mosonmagyaróváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mosonmagyaróvár m² ár
928 e Ft
881 e Ft -5%
Ennek az ára
Mosonmagyaróvár átlagár
43.6 M Ft m Ft
44.2 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mosonmagyaróvár, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Győr
Eladó panellakás

Győr

51 M Ft
2 szoba
51 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

50 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

64.99 M Ft
3 szoba
68 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

53 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

52.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

43.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

39.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

39.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

42.99 M Ft
3 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

53 M Ft
2 szoba
53 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

39.9 M Ft
2 szoba
35 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.3 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

48.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

45.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

38.5 M Ft
2 szoba
35 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

44 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

46.9 M Ft
1 + 2 szoba