BAM Living

Eladó panellakás
Győr, 1. emelet

53 500 000 Ft53.5 M Ft 972 727 Ft/m2
2 szoba
55 m²
1. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 650
Vörös Brigitta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Kiváló lehetőség Győr-Marcalváros zöldövezeti részén, Nádorváros közvetlen határában!
Eladó egy 55 négyzetméteres, napfényes első emeleti panellakás.
A kedvező K-Ny-i elhelyezkedésnek köszönhetően a konyha és a kisszoba reggeli napsütést kap, míg a tágas hall-os nappali és erkély csodálatos késő délutáni és esti naplementében gyönyörködhet.
A lakásban hang- és hőszigetelt műanyag nyílászárók valamint az új bejárati ajtó garantálja a nyugalmat és a biztonságot.
A környék infrastruktúrája kiemelkedő: ingyenes parkolás a ház előtt, valamint boltok, pékség, gyógyszertár, buszmegálló, iskola és óvoda mind gyalogosan néhány percnyire található.Az ingatlanhoz tartozik egy D besorolású energetikai tanúsítvány is.Ideális választás első saját otthonnak, fiatal pároknak, valamint befektetési célra is remek lehetőség!
Hívjon vagy írjon bizalommal a hét bármelyik napján!

Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az OTP csoport tagjaként, ügyfeleinknek lehetőségük van az OTP Bank által nyújtott kedvező hitel-, kamat- és díjkedvezmények igénybevételére. Az adás-vétel folyamatának megkönnyítése érdekében szakképzett kollégáink, ügyvédjeink gyorsított ügyintézéssel állnak szíves rendelkezésre.
Referenciaszám: M328952

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

2 szobás panellakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
973 e Ft
938 e Ft -4%
Ennek az ára
Győr átlagár
53.5 M Ft m Ft
48.6 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Győr, Szabadhegy, Szent Imre út
Eladó panellakás

Győr

47.7 M Ft
1 szoba
40 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

64.99 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr, Adyváros
Eladó panellakás

Győr

47.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.3 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

58.5 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr, Adyváros
Eladó panellakás

Győr

47.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

46.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Győr, Adyváros, Ifjúság körút
Eladó panellakás

Győr

42.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

52.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kálmánháza
Eladó családi ház

Kálmánháza

65 M Ft
3 + 1 szoba
151 m²
Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

32.89 M Ft
1 szoba
27 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

79.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Szob
Eladó sorház

Szob

16 M Ft
2 szoba
45 m²
Mesztegnyő
Eladó családi ház

Mesztegnyő

23.8 M Ft
2 szoba
70 m²
Újhartyán
Eladó családi ház