Avico Greentop

Eladó panellakás
Győr

41 600 000 Ft41.6 M Ft 945 455 Ft/m2
44 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 44 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 322
Sokorai János
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

0 szobás panellakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
945 e Ft
1021 e Ft 7%
Ennek az ára
Győr átlagár
41.6 M Ft m Ft
51.9 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó panellakások a környékről

Győr
Eladó panellakás

Győr

47.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

53 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

52.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.3 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51 M Ft
2 szoba
51 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

43.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

64.99 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

39.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

46.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

53.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51 M Ft
2 szoba
51 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

58.5 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

48.9 M Ft
2 szoba
53 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Ásványráró
Eladó családi ház

Ásványráró

42.5 M Ft
703 m²
69 m²
Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg