Eladó panellakás
Győr, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Eladó Győrben , Ady-város közkedvelt részén a Földes Gábor utcában egy 4 szintes tömb 3. emeletén található felújított panel lakás.
Jellemzői:
-53 nm alapterületű , frissen festett
-műanyag ablakok
-a szobák laminált parkettával , többi helyiség járólappal burkoltak
-fürdőszoba sarokkádas, a toalett külön helyiségben
Közös költség: 20.000,- Ft/hó
Lokáció szempontjából kiváló választás lehet ,mert a környéken minden fontos intézmény megtalálható,
akár pár perces sétával elérhető. (Győr Plaza-Posta-Patika-Kórház-Penny-Lidl ).
Az ingatlan azonnal birtokba vehető, költözhető, per és tehermenetes.
A lakás előzetes telefonegyeztetést követően megtekinthető akár hétvégén is.
Hívjon bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11.
2 szobás panellakások ára Győrött
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Győr, 3. emelet