River Life

Eladó panellakás
Győr

+ 9 kép 1/11
56 900 000 Ft56.9 M Ft 1 138 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 635
Bariskáné Nemes Erzsébet
NEMES INGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

NE VÁRJ a “tökéletes pillanatra”!
EZ AZ A LAKÁS, EZ AZ A PILLANAT!
FIGYELEM! FIATALOK, IDŐSEK, BEFEKTETŐK!

ELADÁSRA KÍNÁLOK GYŐR-BELVÁROSÁBAN EGY 50 M2-ES, KETTŐ SZOBÁS, ERKÉLYES, 6 EMELETI, FELÚJÍTOTT PANEL LAKÁST!
Nézze meg a videót is!
https://www.youtube.com/watch?v=2BZsDwg-RcM
MŰANYAG ABLAKOK, REDŐNY, SZÚNYOGHÁLÓ.
ÚJ RADIÁTOROK, EGYEDI HŐMENNYISÉGMÉRŐ!
IGÉNYES BURKOLATOK, FELÚJÍTOTT FÜRDŐ, WC, KONYHA.
VÍZ- ÉS A FŐ VILLANYVEZETÉK CSERÉJE MEGTÖRTÉNT.
KÖZÖSKÖLTSÉG:7000.-Ft
AZ INGATLAN TEHERMENTES!
AKÁR AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!
NA AKKOR NINCS MIN GONDOLKOZNI!!!!!!
IRÁNYÁR: 56.900.000.-Ft
HÍVJ! GYERE! KÖLTÖZZ!
+36 70 63 58 661
Nézzük meg együtt, MERT ÉRDEMES!
TUDOD A JÓ INGATLANOK NEM VÁRNAK!
AZ EMBEREK VÁRNAK!
NE TE LÉGY AZ AKI KÉSŐN LÉP!
Hívj a hét bármely napján!

Ügyfeleimnek az adásvétel teljes körű lebonyolítását vállalom.
Az első megtekintéstől a beköltözésig számíthatnak rám!
Irodánk ügyvédi szolgáltatással és díjmentes, bank független CSOK, Babaváró hitel, kamattámogatott és piaci hitelek ügyintézésével áll rendelkezésre.
A jelen hirdetésben rögzített, az ingatlannal kapcsolatos adatok, információk a Megbízó tájékoztatása alapján kerültek meghatározásra.

BARISKÁNÉ NEMES ERZSÉBET
Prémium Ingatlanértékesítő

Extra információk a hirdetésről (Kereső Pro Béta)

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás panellakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
1138 e Ft
938 e Ft -21%
Ennek az ára
Győr átlagár
56.9 M Ft m Ft
48.6 m Ft -17%

Nézzen videót az ingatlanról

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó panellakások a környékről

Győr
Eladó panellakás

Győr

51 M Ft
2 szoba
51 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

39.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

64.99 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

46.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.3 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr, Adyváros
Eladó panellakás

Győr

47.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

43.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr, Adyváros
Eladó panellakás

Győr

47.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

62.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

46.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.3 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
53 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Rakamaz
Eladó családi ház

Rakamaz