Eladó panellakás
Debrecen, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
ÚJKERTBEN, REMEK ELHELYEZKEDÉSŰ, NAPPALI + 1 SZOBÁS, NAGY ÉTKEZŐ-KONYHÁS PANELLAKÁS ELADÓ!
Debrecen közkedvelt városrészében, az Újkertben, a Doberdó buszforduló közvetlen közelében eladó egy 54 nm-es, nyugati fekvésű, loggiás panellakás, egy rendezett, két liftes társasház 2. emeletén.
A lakás két külön nyíló, jól bútorozható szobával rendelkezik, nyugati tájolásának köszönhetően világos, kellemes hangulatú tereket biztosít. Az ingatlan zárt folyosóról megközelíthető, fűtéséről távhő gondoskodik.
Főbb jellemzők:
- Kiemelt minőségű, 3 rétegű hőszigetelt nyílászárók kerültek beépítésre redőnnyel és rovarhálóval.
- Új biztonsági bejárati ajtó beépítése megvalósult.
- Modern burkolatokkal és korszerű szaniterekkel felújított fürdőszoba.
- Egybenyitott, tágas étkező-konyha biztosít kényelmes életteret.
- Nagy teljesítményű klímaberendezés került felszerelésre az étkezőben.
- Rendezett, két liftes társasházban elhelyezkedő lakás.
Elhelyezkedése kiváló: mindkét egyetem könnyedén elérhető, a Klinikák, a 2-es villamos vonala, üzletek, bevásárlóközpontok és a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások néhány perc távolságra megtalálhatóak.
Érdeklődését örömmel fogadom akár hétvégi napokon is!
Referencia szám: LK075323-ZE
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 03. Utoljára módosítva: 2026. 06. 03.
2 szobás panellakások ára Debrecenben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Debrecen, 2. emelet