City Pearl

Eladó panellakás
Debrecen, Tócóvölgy, Kishegyesi, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 011 392 Ft/m2
4 szoba
79 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 369
Holecz Krisztián
Home Key Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Debrecenben, Tócóskertben, négyemeletes társasházban eladó egy igényesen felújított, 79m²-es, 4 szobás, erkélyes + loggiás, 4.emeleti panellakás!

Az ingatlan jellemzői:

- Négyemeletes társasház 4.emelete. Egy szinten két lakás található.
- Igazán szép, teljeskörűen felújított lakás, ahová már csak költözni kell!
- Az ingatlan loggiával és erkéllyel is rendelkezik!
- Napos, kelet – nyugati fekvésű, kiváló elosztású ingatlan, tágas, világos terekkel.
- Helyiségei: előszoba, konyha, 4 külön nyíló szoba, fürdőszoba, WC külön.
- Több ponton záródó biztonsági bejárati ajtó.
- Műanyag nyílászárók redőnnyel, szúnyoghálóval ellátva. (3 éve cseréltek!)
- A szobák padlózata laminált parketta, a konyha, előszoba, folyosó igényes vinyl padlóval burkolt.
- A két hónapja felújított fürdőszoba és a WC padlózata járólap.
- Víz- és csatornahálózat teljes, a villamos hálózat részleges felújítása megtörtént.
- A lakásban nagyteljesítményű, inverteres klíma is felszerelésre került!
- Beépített, kényelmes méretű gépesített konyha!
- Fűtése mért távhőfűtés. Alacsony rezsiköltségű ingatlan!
Mivel a lakás zárószinten helyezkedik el, a teljes hosszában végig futó fűtéscső folyamatos hőleadást biztosít, így a radiátorokat egyáltalán nem szükséges bekapcsolni!
- A folyosón beépített szekrények találhatók.
- A nappaliból nyíló nyugati fekvésű 3m²-es erkélye csendes parkra néz.
- Keleti fekvésű nagyobb, 4m²-es loggiája az István útra és a bevásárlóközpontokra néz.
- Kedves, csendes szomszéd!
- Közös tároló, biciklitároló és egy lakóval osztozva, saját tároló is rendelkezésre áll.
- Az épület előtt ingyenes, kényelmes parkolás megoldható.
- Parkosított környezet, szép játszóterek, folyamatos fejlesztések jellemzik a lakóövezetet.

Kiváló az infrastruktúra és a tömegközlekedés, 5 perces időközönként járnak a buszok, átszállás nélkül a város minden fontosabb pontjára könnyen eljuthatunk. Buszmegálló szinte az épülettel szemben.

Az ingatlan közelében elérhető minden, ami a biztonságos, kényelmes megélhetést biztosítja a lakók számára. Piac, posta, orvos, gyógyszertár, bölcsődék, óvodák, iskolák, 5 perc sétányira.
Bevásárlóközpont, Tesco, Praktiker, KFC, McDonald's, és rengeteg különféle szolgáltatást nyújtó üzletek sokasága az épület 200 méteres körzetében megtalálható.

Az ingatlan a felsorolt adottságai miatt nagycsaládosoknak, pároknak kitűnő lehetőséget kínál!
Befektetés szempontjából is ideális választás. BMW gyár autóval, negyedóra alatt elérhető.
Kiváló beosztása, négy külön nyíló szobája, elhelyezkedéséből adódó kényelmi szempontjai miatt könnyen kiadható!

(Az alaprajz tájékoztató jellegű!)

Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését és szeretné megtekinteni, kérem, keressen bizalommal, akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás panellakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1011 e Ft
958 e Ft -6%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
79.9 M Ft m Ft
73.1 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Tócóvölgy, Kishegyesi, 4. emelet

Eladó panellakások a környékről

Debrecen, Újkert, Jerikó utca
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

51.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

75.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Debrecen, Újkert, Lehel utca
Eladó panellakás

Debrecen

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

74.7 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen, Széchenyikert, István út
Eladó panellakás

Debrecen

70 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Újkert, Jerikó utca
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen, Téglagyár, Kishegyesi
Eladó panellakás

Debrecen

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen, Sestakert, Alkotmány
Eladó panellakás

Debrecen

46.7 M Ft
1 szoba
42 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen, Tócóskert, Derék utca
Eladó panellakás

Debrecen

54 M Ft
3 szoba
68 m²
Debrecen
Eladó panellakás