Seven Pearl

Eladó panellakás
Debrecen, Újkert, Böszörményi út, 1. emelet

+ 7 kép 1/10
69 800 000 Ft69.8 M Ft 1 316 981 Ft/m2
2 szoba
53 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 644
Kálmánchelyi Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Fiatalos, modern, teljes körűen felújított társasházi lakás várja új tulajdonosát! A lakás minden részletében a minőséget és az átgondoltságot képviseli. Debrecen Egyetemek szomszédságában , FRISSEN ÉS TELJES KÖRŰEN FELÚJÍTOTT 53 nm-es, 1.emeleti, 2 szobás ,szigetelt, szép, társasházi lakás eladó! Az ingatlan Debrecen legkeresettebb környékén található. A tömegközlekedés busz, villamos mindössze pár lépésre elérhetők, így a közlekedés rendkívül kényelmes. A társasház kifizetett panelprogramos rendkívül alacsony rezsiköltségű, mért távfűtésű.
Helyiségei: étkezőkonyha, 2 külön nyíló tágas szoba, fürdőszoba (káddal), toalett külön helyiségben, előszoba, közlekedő, erkély, saját pince.
A felújítás során műanyag hang és hőszigetelt nyílászárók, redőny, biztonsági bejárati ajtó, beltéri ajtók, hideg és meleg burkolatok, víz-villamos vezetékek cseréje megtörtént. Új konyhabútor, új fürdőszoba, új minőségi burkolatokkal.
Önálló pincerész tartozik a lakáshoz. Tiszta, rendezett lépcsőház! Napos, világos kedvező tájolású, tágas élettérrel rendelkező otthonos lakás!
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Ha egy modern, igényes otthonra vágyik ez a lakás tökéletes választás! Azonnal költözhető! Tehermentes!
Kitűnő választás saját otthonnak vagy befektetésnek Egyetemek közelsége miatt! Az értékesítést kiváló ügyvédi háttérrel tudjuk segíteni, valamint bankfüggetlen hitelügyintézőnk díjmentesen áll Ügyfeleink rendelkezésére. További kérdéssel kérem forduljon hozzám bizalommal! Érdemes megtekinteni!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újkert m² ár
Debrecen m² ár
1317 e Ft
729 e Ft -81%
1055 e Ft -25%
Ennek az ára
Újkert átlagár
Debrecen átlagár
69.8 M Ft m Ft
40.1 m Ft -74%
63.5 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Újkert, Böszörményi út, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen, Téglagyár, Kishegyesi
Eladó panellakás

Debrecen

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

68.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.49 M Ft
2 szoba
59 m²
Debrecen, Széchenyikert, István út
Eladó panellakás

Debrecen

70 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Sestakert, Alkotmány
Eladó panellakás

Debrecen

46.7 M Ft
1 szoba
42 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.49 M Ft
2 szoba
59 m²
Debrecen, Széchenyikert, István út
Eladó panellakás

Debrecen

70 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

74.7 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen, Újkert, Lehel utca
Eladó panellakás

Debrecen

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

75.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Debrecen, Téglagyár, Kishegyesi
Eladó panellakás

Debrecen

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

51.9 M Ft
3 szoba
61 m²