Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Debrecen, 6. emelet

+ 12 kép 1/15
67 900 000 Ft67.9 M Ft 1 113 115 Ft/m2
3 szoba
61 m²
6. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 942
Tokaji Anna Mária
Tokaji Anna Mária

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

TÓCÓSKERT kedvelt részén, a Kishegyesi úton, a COOP szomszédságában eladó egy néhány éve felújított, kellemes hangulatú, 6. emeleti, 61 nm-es, 3 szobás, SZÉP állapotú lakás egy tízemeletes társasházban.

- 3 különnyíló, világos szoba laminált parkettával
- a legnagyobb szobához keleti, parkra néző, rendezett loggia tartozik
- étkezőkonyha
- kádas fürdőszoba és különálló WC
- gardróbszekrény a közlekedőben
- újszerű, műanyag nyílászárók
- távfűtés
- 4 lakóval közös tároló
- közös kerékpártároló
- a lépcsőházban teher- és személylift is
- rendezett tulajdoni viszonyok
- több mint 60 autó számára kialakított, ingyenes parkoló a háztömb előtt

Ez a frissen festett, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ ingatlan a Tócóskert kedvelt részén található. Bölcsődék, óvodák, általános iskolák, gimnáziumok, posta, piac, üzletek, patika, orvosi rendelő – egyszóval minden, ami a kényelmes élethez szükséges, megtalálható a közelben.

Ahogyan a képeken is látható, ez a kellemes lakás élhető otthona, vagy könnyen kiadható, jövedelmező befektetése lehet új tulajdonosának.

Hétvégén is szívesen fogadom érdeklődését. Tokaji Anna Mária

I gladly take your calls on the weekends as well.

Referencia szám: 1825-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás panellakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1113 e Ft
1002 e Ft -11%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
67.9 M Ft m Ft
66 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 6. emelet

Eladó panellakások a környékről

Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
4 szoba
68 m²
Debrecen, Téglagyár, Kishegyesi
Eladó panellakás

Debrecen

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
Debrecen, Újkert, Lehel utca
Eladó panellakás

Debrecen

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen, Széchenyikert, István út
Eladó panellakás

Debrecen

70 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Széchenyikert, István út
Eladó panellakás

Debrecen

70 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.49 M Ft
2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

68.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
4 szoba
68 m²
Debrecen, Újkert, Lehel utca
Eladó panellakás

Debrecen

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen, Sestakert, Alkotmány
Eladó panellakás

Debrecen

46.7 M Ft
1 szoba
42 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

68.5 M Ft
3 szoba