Eladó panellakás
Debrecen, 8. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Edina Girus
7:55 (12 órával ezelőtt)
címzett: én
Debrecenben az Újkertben megvételre kínálok egy 54 négyzetméteres 2 szobás , nagy konyhás , étkezős , fürdőszobás ,erkélyes 8.emeleti teljes körűen felújított lakást.
- Villany , víz , szennyvíz vezetékek cserélve lettek.
- Szobákban led világítás.
- Fürdőszoba új burkolatot kapott. .
- Új , egyedileg , asztalos által készített konyhabútor lett beépítve.
- Műanyag nyílászárós.
- Fűtése távfűtés ( mért)
- Klíma ( hűtő-fűtő)
Az ingatlan egyetemekhez közel helyezkedik el . Villamos és busz közlekedés néhány perces séta távolságra.
A társasház szigetelt , kifizetett panelprogramos. Közös költség 12.000 Ft.
Az ár bútorzattal értendő ( fél éves )
Megtekintése az ingatlannak rugalmasan megoldható.
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10.
2 szobás panellakások ára Debrecenben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Debrecen, 8. emelet