City Pearl

Eladó panellakás
Budapest, XXII. kerület, 3. emelet

+ 4 kép 1/7
52 000 000 Ft52 M Ft 1 575 758 Ft/m2
1 + 1 szoba
33 m²
3. emelet
építés éve:1969

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Jordáki Bence
Duna House Óbuda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Megvételre kínálunk egy 33 m²-es, 2 szobás lakást, amely ideális választás lehet első lakás vásárlóknak vagy befektetési célra.

Az ingatlan a 3. emeleten található, és kis alapterülete ellenére jól kihasználható, praktikus elrendezéssel rendelkezik, amely maximális funkcionalitást biztosít.

Főbb jellemzők
33 m² alapterület
2 külön funkciójú szoba
Panel építésű társasház
emeleti elhelyezkedés
Jó állapotú, lakható ingatlan
Déli tájolás
Udvarra néző, csendes fekvés
Távfűtés egyedi mérővel (kontrollálható rezsi)

Elhelyezkedés
könnyen elérhető tömegközlekedés
üzletek, szolgáltatások a közelben
minden szükséges infrastruktúra adott

Befektetési lehetőség
kis méret + 2 szoba = rendkívül keresett bérpiacon

alacsony költségű ingatlant keresőknek

Ez a lakás ideális választás mindazok számára, akik egy költséghatékony, jól kihasználható és könnyen hasznosítható ingatlant keresnek.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1576 e Ft
928 e Ft -70%
1126 e Ft -40%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
52 M Ft m Ft
48.9 m Ft -6%
127.8 m Ft 59%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

50 M Ft
2 szoba
51 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

70 M Ft
3 szoba
59 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

70 M Ft
3 szoba
59 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

95 M Ft
2 szoba
43 m²
XXII. kerület, Budafok, Leányka
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

70 M Ft
1 + 1 szoba
59 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

74.1 M Ft
2 + 2 szoba
58 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

67.9 M Ft
3 szoba
58 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

90 M Ft
2 szoba
50 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

67.9 M Ft
3 szoba
58 m²
XXII. kerület, Budatétény, Tűzliliom utca
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

67.99 M Ft
2 + 1 szoba
58 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

68 M Ft
2 szoba
46 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

70 M Ft
3 szoba
59 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

74.1 M Ft
2 + 2 szoba
58 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

55 M Ft
3 szoba