Avico Greentop

Eladó panellakás
Budapest, XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes, 4. emelet

+ 3 kép 1/6
68 000 000 Ft68 M Ft 1 478 261 Ft/m2
2 szoba
46 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Jusztin Péter
Eleven Center

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

NAGYTÉTÉNY-ben, csendes lakóparki környezetében, nagy zöld terekkel körbevett részén eladóvá vált, egy teljesen felújított 4. emeleti 46 nm-es 2 szobás lakás 4,5 nm-es erkéllyel.
A lakást 2022-ben teljesen felújították. Új burkolatok, beépített szekrények, új korszerű fürdőszoba, biztonsági bejárati ajtó és a nyílászárók cseréje is megtörtént, amiket szúnyoghálóval is felszereltek. A konyhát 2025-ben új konyhabútorral és korszerű gépekkel újították fel. Beépített sütő, mikró, mosogatógép, gáztűzhely lett beszerelve.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1478 e Ft
1258 e Ft -18%
1348 e Ft -10%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
68 M Ft m Ft
70.8 m Ft 4%
64.8 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
25 m²
I. kerület, Budavár, Czakó utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

285 M Ft
3 + 1 szoba
115 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
58 m²
XXII. kerület, Budafok, Nagytétényi út
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

75.5 M Ft
3 szoba
67 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

124.9 M Ft
4 + 2 szoba
115 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

79.8 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

69.8 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

67.9 M Ft
3 szoba
58 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

70 M Ft
3 szoba
59 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

70 M Ft
3 szoba
59 m²
XXII. kerület, Budafok, Leányka
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

70 M Ft
1 + 1 szoba
59 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

74.1 M Ft
4 szoba
58 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Marek József utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

59.99 M Ft
1 + 1 szoba
31 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Podmaniczky u. 1-3
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba